reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Malusia88, a jednak szybciej urodziłaś!!!!
Teraz moja kolej.Mam stracha,że hej.Jeszcze tydzień w domu i 5 idę do szpitala.8 mam cesarkę.Jak pomyślę,że to już,to aż skręca mnie w żołądku.
 
reklama
justysia007 tak, moje córeczki są jednojajowe, ale na razie odróżnialne:-D


malusiaserdeczne gratulacje dla Ciebie i męża i dla bąbelków - ciężkie przezycia za nimi, więc troszke sobie marudzą. Z każdym dniem będzie lepiej!!
Za co zabrali im 2 pkt, że mają po 8? Zapraszam do rozpakowanych mam:-)
 
Malusia ogromne gratulacje,Dzieciaczkisa przesliczne..Az sie poplakalam...Bo tak pewnie moje wygladaja juz bo przecie to 33 tydz.

No a to ja z dzis.Ufff ale pilka ihih
 

Załączniki

  • gosia7073.jpg
    gosia7073.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 94
Ostatnia edycja:
i ja spojrzałam na dzieciaczki - są słodziutkie!!

gastone super bebolek:-) Ile masz w pasie? Ja już nie pamiętałam że one takie duże są;-) Pewnie już Ci ciężko? Już za chwilkę przyjdzie i na Was czas i niedługo będziesz tuliła swoje dziewczynki.
 
reklama
Do góry