reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Hej dziewczynki na wizycie wszytsko ok, lekarz powiedzial ze rosna i wszystko jest idealnie i ksiazkowo :) jestem taka szczesliwa bo zawsze sie stresuje przed tymi wizytami :) Gastone dzieki jestes chyba jedyna osoba ktora mnie zauwazyla :)
 
kasiona a znasz juz plec maluszkow? ile waza po dzisiejszym usg? ja mam blizniaki dwuowodniowe, dwukosmowkowe.. dzis bylam na badaniach, jakas infekcje zalapalam:/ po ost lekach nie dalo sie jej wyleczyc, teraz przepisali mi cos silniejszego, mam nadzieje ze bedzie juz ok.. pozdrawiam
 
malusia88 tak znam plec maluszkow to chlopaczki dowiedzialam sie w 15 tygodniu bo korzystnie sie ustawili obydwoje :)waza 230g obydwoje z roznica jednego grama. Ja dzieki bogu mam wzorowe badania krwi moczu i brak wszelkich infekcji oby tak dalej, pozdrawiam serdecznie :)
 
Witam.
Od niedawna żyję z świadomością że jestem w ciąży i to bliźniaczej.
Czytając Was zazdroszcze że jesteście w wiekszości już pod koniec ciąży, ja dopiero zaczynam... i narazie tylko mdłości, mdłości i mdłości.

Pozdrawiam :)
 
Hej dziewczynki na wizycie wszytsko ok, lekarz powiedzial ze rosna i wszystko jest idealnie i ksiazkowo :) jestem taka szczesliwa bo zawsze sie stresuje przed tymi wizytami :) Gastone dzieki jestes chyba jedyna osoba ktora mnie zauwazyla :)
Super,ja terazmam cykora jak ty do poniedzialku..
Omena wody odejdą mimo pessara.

gastone chyba jesteśmy sąsiadkami :)
Noo faktycznie,szkoda ze tak daleko od siebie...ale i tak fajnie.Bedziemy mogly sie powymieniac doswiadczeniami,bo wiadomo ze tu inaczej niz w PL.Ciesze sie ogromnie i mam nadzieje ze bedziesz chetna.
Witam.
Od niedawna żyję z świadomością że jestem w ciąży i to bliźniaczej.
Czytając Was zazdroszcze że jesteście w wiekszości już pod koniec ciąży, ja dopiero zaczynam... i narazie tylko mdłości, mdłości i mdłości.

Pozdrawiam :)

Gratulujemy i witamy w naszym gronie.Zani sie obejrzysz a urosniesz hih Ja dopierobylam na poczatku a tu juz wkrotce 23 tydzien.Ja sie w sumie tez nie moge doczekac konca ale chyba kazda z nas tak ma bo nie jest nam latwo.
 
reklama
kasiona- dzieki, i tez mam nadzieje ze szybko pozbede sie tej infekcji, bo martwie sie czy to jakos maluchom nie zaszkodzi:/ Ale szybko sie dowiedzialas jaka to plec:) mi dopiero w 22 tyg powiedzieli, ze to chlopczyk i dziewczynka :D A rosna jak na drozdzach.. a ja razem z nimi :p

rainmanka- Witamy Cie serdecznie:) w ktorym tyg jestes? zobaczysz, jak to strasznie szybko leci.. ja czuje jak bym dopiero sie dowiedziala, a to juz 24 tydzien:) pozdrawiam
 
Do góry