reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ranimanka witaj :) jesli chodzi o wymioty i mdlosci to mnie ominely na poczatku a przyszly teraz..niestety ale naszczescie nie codziennie i nie sa bardzo uciazliwe :) malusia88 super ze parka :) a jak duzy masz brzuszek?
Omena jak to jest byc juz przy samej koncowce? :)
 
reklama
rainmanka- Witamy Cie serdecznie:) w ktorym tyg jestes? zobaczysz, jak to strasznie szybko leci.. ja czuje jak bym dopiero sie dowiedziala, a to juz 24 tydzien:) pozdrawiam

Dopiero 6 tc dlatego też martwię się każdym zakłuciem .... ale podobno na początku kłuje tu czy tam :)
Denerwuje mnie tylko taka gula w gardle która mnie drażni przy przełykaniu sliny i powoduje odruch wymiotny.
 
Rainmanka witaj!!!! Moje pierwsze mce to tez straszne wymioty.

Gastone ja bardzo chętnie się powymieniam wszelkimi info, bo nie znam tu żadnej mamy, która ma lub spodziewa się bliźniąt.
Ty pewnie wybrałaś szpital w Limerik? Ja będę rodzic Portlaoise, pierwszą córeczkę też tam rodziłam.
Chyba mamy podobny termin porodu, ja mam 14 sierpień.
 
Dziewczyny mam pytanie dotyczace rozstepow duze macie jesli wogole??ja mam nie sa duze ale sie niestety porobily nie wiecie moze jak skutecznie z nimi walczyc po pierwszym dziecku nie mialam teraz sa zalamka:-(
 
OMENA mi zaczynaja wylazic na posladkach.. narazie takie plytkie ale juz zaczynaja sie pojawiac:/ moze dlatego ze nie zapobiegalam od poczatku ciazy- smarujac odpowiednimi kremami.. a teraz nie wiem jak z tym walczyc..
 
Ja juz po wizycie i dopiero teraz przywedrowałam do domu,bo byłam u rodziców.Ogólnie wszystko w porządku,dzieci rosną i jednak dwie dziewuszki,nic tam nie wyrosło.Nie dowiedziałam się ile ważą,bo gdy tak leżałam i robił mi lekarz usg, nagle zrobiło mi się słabo i myślałam,że zemdleję.Tak sobie leżałam i poczułam,że jest mi bardzo niewygadnie i coś słabo mi się.Myślałam tylko kiedy w końcu przestanie mi robić usg,a dopiero co zaczął,bo nie wytrzymam i padnę,choć leżałam.lekarz był wpatrzony w ekran i nagle spojrzał na mnie i mówi słabo pani,a ja że tak .Kazał mi się szybko położyć na lewy bok,stwierdził,że musiała albo krew gdzieś nie dopłynąć albo jakiś ucisk na przeponę.zaraz poczułam się lepiej,pomógł mi wstać i było lepiej.Pytałam o wagę dzieci,ale powiedział,że nie chciał mnie już więcej męczyć,jeszcze bym faktycznie zemdlała.Nigdy tak nie miałam,ani w pierwszej ciąży,ani teraz.Sama się wystraszyłam i stwierdziłam,że na następną wizyte pójdę z mężem.
W środę mam robić obciążenie glukozą.Jak ja tego nie lubię.Trzeba wypić tą straszną glukozę!!!!!
Ja brzuszek tez mam spory.To dopiero 27 tydz., a gdzie jeszcze do końca.Będę nie złą słonicą,hihihi....
 
Ale to smarowanie nie zawsze cos daje wiem bo ja mam na posladkach po pierwszej ciazy i na piersiach mimo tego ze sie smarowalam poprostu zalezy od mozliwosci rozciagania sie skory i yle tylko jak walczyc z tymi co sie juz pojawily oto jest pytanie.
Make a pregnancy ticker
 
Ja bylam od zawsze bardzo szczupla. Na razie urosl mi tylko brzuch, ale rozstepow nie mam. Nie spodziewam sie jednak, ze tak zostanie, bo skora jest bardzo naciagnieta.
 
reklama
jesli chodzi o rozstepy to narazie luz ale brzuszek tez nie jestes jeszcze bardzo duzy, codziennie rano smaruje sie balsamem a wieczorem oliwka zobaczymy co bedzie za miesiac dwa..
 
Do góry