reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Jestem w 24tym tygodniu.
Ciążę znoszę nie najlepiej. Do 16tygodnia męczyły mnie koszmarne wręcz wymioty.
Nie da się tego opisać jak strasznie mną targało.
Potem się uspokoiło i teraz nie jest już tak źle.
Za to kręgosłup strasznie mi dokucza( w pierwszej ciąży podobnie miałam).
I zmęczenie, jak w dziewiątym m-cu.
Ale dam radę, już mniej niż więcej.
 
to jestesmy w tym samym tygodniu:) o to wspolczuje, mi naszczescie ani wymioty ani mdlosci nie dokuczaly. a ile juz przytylas? bo ja sie zastanawiam czy mi cos za szybko ta waga nie przybywa(14 kg na plusie).
 
Ja na 6 sierpnia, a ost na usg nawet wyszlo ze 29 lipiec(daty ost miesiaczki nie pamietam, dlatego tylko usg moge sie sugerowac). Kiedy ost bylas na usg i ile wazyly Twoje skarbki? Ja bylam tyd temu i wazyly juz po przeszlo 600gram :) dziewusia ciezsza i wieksza od chlopczyka ;)
 
Twoje maluszki już spore :)
Ja byłam ponad 3 tygodnie temu i maluszki miały około 300g.
Bardzo chciałam parkę, ale są dziewczynki i też jest super.
Teraz mam USG 8 maja.
W ogóle jak dowiedzieliśmy się, że bliźnięta, to byliśmy w wielkim szoku.
U nas nigdy nie było bliźniąt.
 
Nie wiem czy za szybko nie rosna, zeby pozniej za szybko nie pchaly sie na swiat.. a ja teraz ide 30 kwietnia na usg, juz nie moge sie doczekac, ciekawe jak tam te szkrabki :) Ja bylam na pierwszym usg w 7 tyg i juz wtedy mi powiedzial ze blizniaki, tez bylismy w wielkim szoku, tym bardziej ze jeszcze wogole nie planowalismy dziecka.. a co dopiero dwojke :p ale teraz sie ciesze bardzo i nie wyobrazam sobie zycia bez nich :) u nas w rodzinie tez nie bylo blizniakow..
 
reklama
Dziewczyny mysle ze wiekszosc z nas na poczatku byla w szoku.U nie byly blizniaki ale i tak sienie spodziewalam.Teraz tak jak wy ciesze sie ogromnie inie wyobrazam sobie zeby bylo inaczej.spotkalo nas ogromne szczescie...
A tak wogole witam nowe foremki w trojpaku.
 
Do góry