reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Czy może być ciaza bliźniacze czy może jeden być większy a drugi pechezyk ciazowy czy może być 2
 

Załączniki

  • 20240621_183441.jpg
    20240621_183441.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 148
  • 20240621_183434.jpg
    20240621_183434.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 142
  • 20240621_183422.jpg
    20240621_183422.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 139
reklama
Cześć dziewczyny!
Znalazłam ten wątek jak dowiedziałam się ze są dwa kropki i tak ostatnie dwa miesiące poczytuje stare stare wpisy i dopiero dziś zobaczyłam ze on nadal jest aktywny 😂
Witam się z Wami mogę dołączyć do waszych rozmów? :)
Mam ciąże bliźniacza 2k2o, obecnie jestem w 12 tygodniu - w środę mam prenatalne. Termin na 2 marca, ale wszystkie wiemy jak to jest z terminami w trójpaku 😀

U mnie bez problemów, tylko męczyły mnie mdłości i jadłowstręt xonvea pomaga, a tak to luz blus :)

Są tu jakieś jeszcze mamy w trójpaku? 😊 Jak wasze ciąże i sampouczucie?
 
Ja miałam na początku ciąży świerzb. Myślałam na początku, że to może być cholestaza, ale swędzenie przybrało taką siłę, głównie na udach i łydkach, doszły do tego krostki, że poszłam do dermatologa i powiedziałam mu o swoich podejrzeniach. Potwierdziło się. Nie życzę nikomu, świąd straszny, można się zadrapać i zapłakać. Do tego bałam się o dzieci, że nie wyleczę tego do porodu, bo po pierwszej kuracji miałam nawrót. Za drugą kuracją cholerstwo zniknęło. Nigdy więcej :-(
Co stosowałaś ???
 
Cześć dziewczyny!
Znalazłam ten wątek jak dowiedziałam się ze są dwa kropki i tak ostatnie dwa miesiące poczytuje stare stare wpisy i dopiero dziś zobaczyłam ze on nadal jest aktywny 😂
Witam się z Wami mogę dołączyć do waszych rozmów? :)
Mam ciąże bliźniacza 2k2o, obecnie jestem w 12 tygodniu - w środę mam prenatalne. Termin na 2 marca, ale wszystkie wiemy jak to jest z terminami w trójpaku 😀

U mnie bez problemów, tylko męczyły mnie mdłości i jadłowstręt xonvea pomaga, a tak to luz blus :)

Są tu jakieś jeszcze mamy w trójpaku? 😊 Jak wasze ciąże i sampouczucie?
Cześć! Ja też jestem w ciąży bliźniaczej 2k2o, termin na 6 kwietnia 2025 ☺️ Pierwsze tygodnie były dość ciężkie dla mnie, ale od jakiegoś miesiąca wszystko przeszło, czuję się bardzo dobrze. Jestem po badaniach prenatalnych, które też wyszły książkowo ☺️
 
Cześć! Ja też jestem w ciąży bliźniaczej 2k2o, termin na 6 kwietnia 2025 ☺️ Pierwsze tygodnie były dość ciężkie dla mnie, ale od jakiegoś miesiąca wszystko przeszło, czuję się bardzo dobrze. Jestem po badaniach prenatalnych, które też wyszły książkowo ☺️
Heej ❤️❤️ a już wiesz co masz w brzuchu? 😀u mnie dwóch chłopaków 🙈💙
 
reklama
Heej ❤️❤️ a już wiesz co masz w brzuchu? 😀u mnie dwóch chłopaków 🙈💙
Bylam w środę na prenatalnych, wypadało 12+3 i lekarz stwierdził, że do 16 tygodnia wykształcają się narządy i nic się nie dowiedzieliśmy. 9 października mam wizytę u swojego lekarza, mam nadzieję, że już może wtedy coś się dowiemy. A Ty, w którym tygodniu się dowiedziałaś? 🥰
 
Do góry