reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Dziewczyny czy któraś z Was miała tak, ze na pierwszym usg był widoczny jeden pęcherzyk z jednym serduszkiem (6t4d) a na kolejnym usg za 3 tygodnie lekarz widział 2 serduszka?
Moja sytuacja nie daje mi spokoju…
A nie chce tez latać od lekarza do lekarza po usg skoro nie ma żadnych niepokojących objawów…

Na wizycie potwierdzającej ciążę (6+2), jeden pęcherzyk, potem w 8 tygodniu wpadłam żeby sprawdzić czy jest wszystko ok dla spokojnej głowy, bo zaczęłam plamić - wciąż 1 pęcherzyk. W 10+2 planowana wizyta: 2 zarodki
 
Dziewczyny, które mają już swoje bliźniaki, jakie macie wózki? Jesteście z nich zadowolone? Nadają się na spacery w terenie? Na co zwrócić uwagę szukając? Są dla bliźniaków takie, w których spacerówkę można w jakiś sposób obracać? Na przód/tył, bez rozbierania wózka, tylko podczas spaceru
 
Dziewczyny, które mają już swoje bliźniaki, jakie macie wózki? Jesteście z nich zadowolone? Nadają się na spacery w terenie? Na co zwrócić uwagę szukając? Są dla bliźniaków takie, w których spacerówkę można w jakiś sposób obracać? Na przód/tył, bez rozbierania wózka, tylko podczas spaceru
Miałam bugaboo donkey naprawdę warto w niego zainwestować, kosztuje dużo, ale ma swoje zalety. Mieliśmy uzywany. Duże koła więc w terenie radzi sobie super, spacerówki spokojnie okrecisz z dzieckiem z wózku( wypinasz przekładasz i gotowe zobacz na filmiki na yt) łatwo się sklada, przedłużane budki chronią przed wiatrem czy słońcem, regulacja raczki także dla wysokich rodziców ( dla nas to było ważne z mężem jesteśmy wysocy) na równym terenie prowadzi się jedna ręką, można go złożyć do pojedynczego wózka ( mega wygoda jak idziesz np. do lekarza tylko z jednym dzieckiem, albo jak masz ograniczone miejsce w samochodzie).
 
Dziewczyny, które mają już swoje bliźniaki, jakie macie wózki? Jesteście z nich zadowolone? Nadają się na spacery w terenie? Na co zwrócić uwagę szukając? Są dla bliźniaków takie, w których spacerówkę można w jakiś sposób obracać? Na przód/tył, bez rozbierania wózka, tylko podczas spaceru
Ja mam valco snap duo. Na spacery w terenie polecam z pompowanymi kołami. Jest lekki, mieści się w standardowych drzwiach, a dzieci mimo wszystko mają sporo miejsca (w spacerówce, bo w gondoli to każdej będzie wąsko [emoji2960]). Ale nie przekłada się, spacerówka jest tylko przodem do kierunku jazdy, gondola oczywiście przodem do rodzica. Ma fajną, długą budkę, łatwo się składa i zajmuje mało miejsca. [emoji106]
 
Oj osiołek jest chyba najlepszy ze wszystkich wózków bliźniaczych [emoji2960]. Ale cena niestety powalająca [emoji2356]
Miałam bugaboo donkey naprawdę warto w niego zainwestować, kosztuje dużo, ale ma swoje zalety. Mieliśmy uzywany. Duże koła więc w terenie radzi sobie super, spacerówki spokojnie okrecisz z dzieckiem z wózku( wypinasz przekładasz i gotowe zobacz na filmiki na yt) łatwo się sklada, przedłużane budki chronią przed wiatrem czy słońcem, regulacja raczki także dla wysokich rodziców ( dla nas to było ważne z mężem jesteśmy wysocy) na równym terenie prowadzi się jedna ręką, można go złożyć do pojedynczego wózka ( mega wygoda jak idziesz np. do lekarza tylko z jednym dzieckiem, albo jak masz ograniczone miejsce w samochodzie).
 
Tak ja też mam valco Snap Duo (trend) i jest bardzo fajny:) Miałam Bebetto przez pierwszy rok (jeden za drugim) i trochę cierpiałam;) valco jest przede wszystkim lekki łatwy w obsłudze i tak cenowo jeszcze do ogarnięcia.
 
reklama
Miałam bugaboo donkey naprawdę warto w niego zainwestować, kosztuje dużo, ale ma swoje zalety. Mieliśmy uzywany. Duże koła więc w terenie radzi sobie super, spacerówki spokojnie okrecisz z dzieckiem z wózku( wypinasz przekładasz i gotowe zobacz na filmiki na yt) łatwo się sklada, przedłużane budki chronią przed wiatrem czy słońcem, regulacja raczki także dla wysokich rodziców ( dla nas to było ważne z mężem jesteśmy wysocy) na równym terenie prowadzi się jedna ręką, można go złożyć do pojedynczego wózka ( mega wygoda jak idziesz np. do lekarza tylko z jednym dzieckiem, albo jak masz ograniczone miejsce w samochodzie).

Wetnę się, ale potwierdzam. Używałam go dla synka jako jedynki i super mi się sprawdzał więc myślę, że i dla bliźniąt też tak jest :)
 
Do góry