reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ja myśle ze te zmartwienia to nam zostaną już do końca 😀😅😂 nawet jak już będą dorośli 😂 To super, czyli połówkowe szykują się 😃 u mnie niestety chłopaki nie współpracowali w ogóle na połówkowych i nie mam żadnych zdjęć 😂 dopiero teraz na trzecich pokazali twarze
ja mam nadzieję, że na połówkowych trafię na innego lekarza niż na prenatalnych I trymestru. Tamten mi niczego nie.pokazal,.niczego nie powiedział, wydrukował tylko po 1 zdj. Myślimy też nad 3d przed dniami babci i dziadków. Pewnie ogarniemy w przyszłym tygodniu
 
reklama
U mnie tak samo pierwsze dzieci, plus to ze z maluchami nigdy do czynienia nie miałam 🙉 a tu od razu z dwoma 😂 i jeszcze sama w szpitalu, mam nadzieje ze damy radę 😃 Ale szczerze ten drugi trymestr się ciągnął a ten tak zapierdziala…😅😅
U mnie indentycznie - zerowe doświadczenie nawet na nie swoich egzemplarzach... 😅 Damy radę. 💪
 
ja mam nadzieję, że na połówkowych trafię na innego lekarza niż na prenatalnych I trymestru. Tamten mi niczego nie.pokazal,.niczego nie powiedział, wydrukował tylko po 1 zdj. Myślimy też nad 3d przed dniami babci i dziadków. Pewnie ogarniemy w przyszłym tygodniu
Te badania to takie przeżycie, że naprawdę warto iść do kogoś spoko. Nam wszystko pan doktor dokładnie pokazywał i omawiał. Niemniej np. przy nerwie gałki ocznej udawałam, że widzę... 😅 Zdjęcia 3D dostaliśmy, z tym że u nas tylko chłopiec chciał pozować, dziewczynka bardziej nieśmiało do tematu podchodziła, ale w końcu i jej się jakaś fotę udało cyknąć. Pan doktor mówił, że przy bliźniakach bardzo trudno jest oboje złapać dobrze na zdjęciu. 🤷🏻‍♀️😅
 
ja mam nadzieję, że na połówkowych trafię na innego lekarza niż na prenatalnych I trymestru. Tamten mi niczego nie.pokazal,.niczego nie powiedział, wydrukował tylko po 1 zdj. Myślimy też nad 3d przed dniami babci i dziadków. Pewnie ogarniemy w przyszłym tygodniu
U mnie podobnie, ale na pierwszych prenatalnych pani doktor super, na drugich inna pani dosłownie nic nie mówiła i nie tłumaczyła a na trzecich znowu ta z pierwszych i tez wszystko pokazywała 🙈 Zależy właśnie od lekarza, jeden się stara, a drugi ma wywalone i chce tylko odbębnić badanie
 
Te badania to takie przeżycie, że naprawdę warto iść do kogoś spoko. Nam wszystko pan doktor dokładnie pokazywał i omawiał. Niemniej np. przy nerwie gałki ocznej udawałam, że widzę... 😅 Zdjęcia 3D dostaliśmy, z tym że u nas tylko chłopiec chciał pozować, dziewczynka bardziej nieśmiało do tematu podchodziła, ale w końcu i jej się jakaś fotę udało cyknąć. Pan doktor mówił, że przy bliźniakach bardzo trudno jest oboje złapać dobrze na zdjęciu. 🤷🏻‍♀️😅
Najlepiej odkryte są na pierwszym badaniu, bo na drugim u mnie chowały głowy oby dwa w łożysko i rączkami zasłaniali się a na trzecim tylko twarze chociaż na chwile pokazali, chociaż nie powiem bo tak się wiercili że było widać ze im nie pasuje to badanie w ogóle, bo mój brzuch to falował od kopnięć 😂
 
A czy jest jakaś mamusia 1k2o? Aby powiedzieć jak to był u was z owodniami? Kiedy bylo wiadomo, że są dwie?
Witam! Moje dziewczynki są 1k2o i maja 6 tygodni! Już w 10 tygodniu wiedzieliśmy ze jest 1k2o wiec widać to odrazu. Moja ciąża była zagrożona z zespołem SIUGR, ciagle jeździłam na kontrole plus długie tygodnie w szpitalu ale się opłacało bo mam dwie najpiękniejsze i zdrowe dziewczynki na świecie urodzone w 35+5! A nie dawali mi szans dłużej niż 26 tygodni🙈Tak wiec głowa do góry! Znajdź tylko lekarza który ma doświadczenie w ciążach mnogich a reszta będzie ok!
 
Witam! Moje dziewczynki są 1k2o i maja 6 tygodni! Już w 10 tygodniu wiedzieliśmy ze jest 1k2o wiec widać to odrazu. Moja ciąża była zagrożona z zespołem SIUGR, ciagle jeździłam na kontrole plus długie tygodnie w szpitalu ale się opłacało bo mam dwie najpiękniejsze i zdrowe dziewczynki na świecie urodzone w 35+5! A nie dawali mi szans dłużej niż 26 tygodni🙈Tak wiec głowa do góry! Znajdź tylko lekarza który ma doświadczenie w ciążach mnogich a reszta będzie ok!
Ale super! ❤️ Mi lekarz mówi żebyśmy wytrzymali do 37tc 😂 ale nie wiem czy to możliwe. Aktualnie 32tc i tez mówili ze do 26tc tylko dociągnę
 
Dziewczyny czy któraś z Was miała tak, ze na pierwszym usg był widoczny jeden pęcherzyk z jednym serduszkiem (6t4d) a na kolejnym usg za 3 tygodnie lekarz widział 2 serduszka?
Moja sytuacja nie daje mi spokoju…
A nie chce tez latać od lekarza do lekarza po usg skoro nie ma żadnych niepokojących objawów…
 
Dziewczyny czy któraś z Was miała tak, ze na pierwszym usg był widoczny jeden pęcherzyk z jednym serduszkiem (6t4d) a na kolejnym usg za 3 tygodnie lekarz widział 2 serduszka?
Moja sytuacja nie daje mi spokoju…
A nie chce tez latać od lekarza do lekarza po usg skoro nie ma żadnych niepokojących objawów…
Tak ja tak miałam, pierwsza wizyta jeden pęcherzyk za tydzień było widać już dwa
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was miała tak, ze na pierwszym usg był widoczny jeden pęcherzyk z jednym serduszkiem (6t4d) a na kolejnym usg za 3 tygodnie lekarz widział 2 serduszka?
Moja sytuacja nie daje mi spokoju…
A nie chce tez latać od lekarza do lekarza po usg skoro nie ma żadnych niepokojących objawów…

U mnie drugi pęcherzyk uwidocznił się po dwóch dniach od pierwszego USG, na którym był tylko jeden. Z tego co dziewczyny piszą, to częste.
 
Do góry