reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

A kiedy masz wizytę? Ja idę w następny czwartek. I też mam nadzieję że dowiem się. Chociaż ostatnio miałam sen że z lewej strony chłopczyk. Zobaczymy czy się sprawdzi.
Super,że wszystko dobrze .
Dziewczyny, jaki magnez bierzecie? Czy może być ten rozpuszczalny?
Ja biore magnezin, bralam asmag ale meczyl mnie i zmienilam. Gin kazal mi brac magnez który nie ma b6, ale wiem ze niektorym dziewczynom kaza kupowac wlasnie z nim. Sa dni ze biore 4x2, bo tak sie brzuch spina, wiec to chyba kwestia tego zeby b6 nie przedawkowac.
 
reklama
Witam sie i ja!

Po dzisiejszej wizycie wyglada to następująco :)
31t2d i dziewczynka 1400g a chłopiec 1540g. Różnica się zmniejszyła, kobitka zaczęła gonić brata ;)
Moja szyjka twarda, zamknięta i jak to gin określił dluga jak u żyrafy, że bez ciąży bywają krótsze. Ma 4,7 cm
Badania w normie.
Ułożone tak jak ostatnio. Dziewczynka glowkowo, chłopiec posladkowo.
W poniedziałek mam wizytę w sprawie cc. Zobaczymy jak się na to zapatruja w moim przypadku :)

No to super, że wszystko coraz lepiej.

A kiedy masz wizytę? Ja idę w następny czwartek. I też mam nadzieję że dowiem się. Chociaż ostatnio miałam sen że z lewej strony chłopczyk. Zobaczymy czy się sprawdzi.
Super,że wszystko dobrze .
Dziewczyny, jaki magnez bierzecie? Czy może być ten rozpuszczalny?

Mam w piątek :-) :) Chyba, że ktoś spadnie z planu.
 
ja zadnego magnezu nie bralam :)

u mnie dzis 36+6 na wizycie wyszlo ze jedna coreczka przestala rosnac wiec skierowanie w poniedzialek 8 rano z torba mam byc na czczo na oddziale ;) dziewczynki waza po 2,5 kg bo dla odmiany mniejsza dogonila wieksza :D
No widzisz czyli jednak dziewczyny pomogly Ci w realizacji planu POROD W SIERPNIU :) 2,5kg to i tak juz ladnie, pakujcie sie w weekend, maz niech chlopakow ogarnia i za tydzien będziecie w domu :)
 
no myslalam ze beda mialy 2,7 kg no ale przez dwa tygodnie Basia przybrala tylko 100 gram a Asia z kolei dogonila siostre i przybrala 300 g ;)
dobrze ze dotrwalysmy do bezpiecznego czasu i do w miare dobrej wagi , mozna byc dobrej mysli ;)
torba spakowana ale w kolko chodze i sprawdzam cos jeszcze bo mam wrazenie ze czegos nie mam :p
jutro rusze z produkcja jedzenia dla chlopcow i z ostatnimi porzadkami choc mam w miare ogarniete to cos sie znajdzie ;)
 
no myslalam ze beda mialy 2,7 kg no ale przez dwa tygodnie Basia przybrala tylko 100 gram a Asia z kolei dogonila siostre i przybrala 300 g ;)
dobrze ze dotrwalysmy do bezpiecznego czasu i do w miare dobrej wagi , mozna byc dobrej mysli ;)
torba spakowana ale w kolko chodze i sprawdzam cos jeszcze bo mam wrazenie ze czegos nie mam :p
jutro rusze z produkcja jedzenia dla chlopcow i z ostatnimi porzadkami choc mam w miare ogarniete to cos sie znajdzie ;)
Moj gin mowi ze blizniaki jak maja 2200 to juz sa traktowane jako donoszone :) bedzie dobrze, dziewczyny juz silne sa i szybko wyjdziecie :) na ile dni szpitala sie nastawiasz?
 
reklama
jak sie uda i ciachna mnie w poniedzialek od razu to max do czwartku :D
Powodzenia... Będę trzymać kciuki w poniedziałek. I tak się nie nastawiaj na ten czwartek... bo czasem żółtaczka może pokrzyzowac plany. Jak sobie człowiek coś zaplanuje i jest inaczej to bywa ciężko... na spokojnie ile będzie trzeba i oby jak naj mniej... [emoji110] [emoji110]
 
Do góry