reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
idzie do przedszkola od wrzesnia z czego z pewnoscia mlodszy nie bedzie zadowolony bo bedzie mu sie nudzic 8-)
to jest moja prywatna grupa przedszkolno zlobkowa :D
[emoji2] [emoji2] [emoji2]
No ale Ty odspaniesz może! Albo inaczej, poczujesz różnicę między bliźniakami i 1 dzieckiem, a bliźniakami a dwojgiem [emoji41]
A teraz dziewczyny będą? Czy chłopaczki do drużyny? Coś kojarzę, że o drużynie piłkarskiej pisałaś, ale nie jestem pewna, czy to Ty byłaś[emoji4]
 
[emoji2] [emoji2] [emoji2]
No ale Ty odspaniesz może! Albo inaczej, poczujesz różnicę między bliźniakami i 1 dzieckiem, a bliźniakami a dwojgiem [emoji41]
A teraz dziewczyny będą? Czy chłopaczki do drużyny? Coś kojarzę, że o drużynie piłkarskiej pisałaś, ale nie jestem pewna, czy to Ty byłaś[emoji4]

nie u mnie dla urozmaicenia po dwoch chlopcach rok po roku teraz beda dwie dziewczynki ;) jakas rownowaga w przyrodzie musi byc :p
 
nie u mnie dla urozmaicenia po dwoch chlopcach rok po roku teraz beda dwie dziewczynki ;) jakas rownowaga w przyrodzie musi byc :p
Ja chciałam też taką równowagę i od początku byłam pewna, że dwie dziewczynki będą, ale lekarz stwierdził inaczej:rolleyes2: nie wiem czemu:-D. Zobaczymy czy potwierdzi to na połówkowych. I tak się cieszę, że chociaż jedną prawdopodobnie będziemy mieli:-) :)
 
Witam sie i ja!

Po dzisiejszej wizycie wyglada to następująco :)
31t2d i dziewczynka 1400g a chłopiec 1540g. Różnica się zmniejszyła, kobitka zaczęła gonić brata ;)
Moja szyjka twarda, zamknięta i jak to gin określił dluga jak u żyrafy, że bez ciąży bywają krótsze. Ma 4,7 cm
Badania w normie.
Ułożone tak jak ostatnio. Dziewczynka glowkowo, chłopiec posladkowo.
W poniedziałek mam wizytę w sprawie cc. Zobaczymy jak się na to zapatruja w moim przypadku :)
 
Witam sie i ja!

Po dzisiejszej wizycie wyglada to następująco :)
31t2d i dziewczynka 1400g a chłopiec 1540g. Różnica się zmniejszyła, kobitka zaczęła gonić brata ;)
Moja szyjka twarda, zamknięta i jak to gin określił dluga jak u żyrafy, że bez ciąży bywają krótsze. Ma 4,7 cm
Badania w normie.
Ułożone tak jak ostatnio. Dziewczynka glowkowo, chłopiec posladkowo.
W poniedziałek mam wizytę w sprawie cc. Zobaczymy jak się na to zapatruja w moim przypadku :)
Super wiesci!
 
reklama
Ja być może w przyszłym tygodniu dowiem się z kim ja tam pod sercem chodzę :laugh2:
A kiedy masz wizytę? Ja idę w następny czwartek. I też mam nadzieję że dowiem się. Chociaż ostatnio miałam sen że z lewej strony chłopczyk. Zobaczymy czy się sprawdzi.
Witam sie i ja!

Po dzisiejszej wizycie wyglada to następująco :)
31t2d i dziewczynka 1400g a chłopiec 1540g. Różnica się zmniejszyła, kobitka zaczęła gonić brata ;)
Moja szyjka twarda, zamknięta i jak to gin określił dluga jak u żyrafy, że bez ciąży bywają krótsze. Ma 4,7 cm
Badania w normie.
Ułożone tak jak ostatnio. Dziewczynka glowkowo, chłopiec posladkowo.
W poniedziałek mam wizytę w sprawie cc. Zobaczymy jak się na to zapatruja w moim przypadku :)
Super,że wszystko dobrze .
Dziewczyny, jaki magnez bierzecie? Czy może być ten rozpuszczalny?
 
Do góry