reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

O rety! Ja z jednym byłam jak wielkolud, a co będzie tu? Ale najważniejsze aby zdrowo rosły. Juz niedlugo będzie zimniej, to i odrobinę lżej.
 
reklama
Ja juz prawie 20 kg ale na poczatku ciazy szybko przybywalo a teraz od 8 tyg troche ponad pol kg tylko. A jeszcze 6 tyg i tez mysle ze to niewykonalne bo brzuch ogromny nogi bola i skurcze lydek sie zaczynaja a lezec przy 2 dzieci sie nie da:(

no mi nie musisz tlumaczyc ze przy dwojce nie da sie lezec.....:p;) ja wlasnie glownie ze wzgledu na warunki zyciowe nie wyobrazam sobie tego, bo gdyby to byla pierwsza ciaza lub mialabym jakakolwiek pomoc to bylby luzik.... a tak dzieci na mojej glowie od rana do wieczora i nie robi na nich zadnego wrazenia ze mama ma dwie dzidzie w brzuchu :p8-)
 
Luiza,chodzi mi o to , ze u mnie tłuszczyk na brzuchu utrudnia podgląd maluchów.
Aaa, o to kaman... no ja też miałam okazję usłyszeć, że badanie jest utrudnione przez wysokie BMI (tak to ładnie nazwali), w szpitalu narzekały, że KTG nie da rady zrobić, ale to dlatego że mi kazały na boku leżeć. Jak wizytowałam na patologii ciąży przed porodem, to inne położne nie miały z tym problemu, ale musiałam leżeć plackiem na plecach, bo wtedy dziewczynki się łapały :p A w szpitalu jak mi starsza lekarka robiła USG, to nie miała problemu z wyłapaniem tego co potrzeba, także kwestia doświadczenia też robi swoje :)
 
Mój lekarz już przyzwyczaił się i nie ma problemu. Ale na prenatalnym inny lekarz już tak. Bardzo długo mnie męczyl, ale co prawda był bardzo uprzejmy.
W poniedzialek mam wizytę. To będzie 15 i 6 tc. Ciekawie mnie czy lekarz juz coś zobaczy.
 
reklama
Mój lekarz już przyzwyczaił się i nie ma problemu. Ale na prenatalnym inny lekarz już tak. Bardzo długo mnie męczyl, ale co prawda był bardzo uprzejmy.
W poniedzialek mam wizytę. To będzie 15 i 6 tc. Ciekawie mnie czy lekarz juz coś zobaczy.
No to kciuki za podglądanie!
Jak dobry sprzęt i dzieciaczki dobrze sie ułożą to może być cos widać. Ale to są emocje....
 
Do góry