reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Hej!
Ja nie będę ubierać tak samo bo będzie parka [emoji14]
Poza tym mam sporo ubranek po synku w neutralnych kolorach, ewentualnie dla dziewczynki coś "kobiecego" dokupie ;)

:*

moje tez maja po chlopcach, ale przejrzalam to przedwczoraj i okazalo sie ze po dwoch jeden za drugim tak wynosili ze wcale tego duzo nie zostalo a i tak glownie takie po domu, bo wszystko lepsze to juz takie typowo meskie kupowalam no i daje siostrze co w lipcu rodzi ;)
 
Hej . Ponawiam pytanie. Czy sa na forum mamy z Warszawy ? I gdzie prowadza/ prowadziły ciaze ? I gdzie rodziły / beda rodzic ? Czy tylko dla mnie nienormalne jest siedzenie 3-5 godz pod gabinetem w dniu wczesniej umówionej na konkretna godz wizyty ? Jestem wykończona samymi usg i kontrolami a ciaze mam ciezka ...
 
Hej . Ponawiam pytanie. Czy sa na forum mamy z Warszawy ? I gdzie prowadza/ prowadziły ciaze ? I gdzie rodziły / beda rodzic ? Czy tylko dla mnie nienormalne jest siedzenie 3-5 godz pod gabinetem w dniu wczesniej umówionej na konkretna godz wizyty ? Jestem wykończona samymi usg i kontrolami a ciaze mam ciezka ...
Ja nie jestem z Warszawy ale rodzić planuję na Wołoskiej w MSWiA
 
A my po wizycie. Dziś 33 tc i dziewczęta ważą 2053 g i 1993 g [emoji173] szyjka ok. Kolejna wizyta już za tydzien aby sprawdzić czy wszystko nadal w porządku:-) podobno waga dość spora jak na bliźniaczą ciążę:-)
Gratulacje :) bedziesz miala duzo do noszenia przez najblizsze tygodnie ;)
 
Cisza jakas nastala:confused: u.mnie na liczniku 26 tyg bez 1 dnia a juz ciezko i twardnieje brzucho jak dluzej pochodze czy cos porobie mam nadzieje ze wszystko ok a wizyta dopiero za tydz:hmm:. A co u was ?
 
reklama
ja juz sie czuje jakbym byla w 9 m-cu, taki brzuch...a to dopiero 28 tydzien leci...
Mam podobnie a dopiero 22 skonczylam ;)
Cisza jakas nastala:confused: u.mnie na liczniku 26 tyg bez 1 dnia a juz ciezko i twardnieje brzucho jak dluzej pochodze czy cos porobie mam nadzieje ze wszystko ok a wizyta dopiero za tydz:hmm:. A co u was ?
A bierzesz cos na to twardnienie? Mnie lekarz kazal magnez brac zeby te skurcze ustaly.
 
Do góry