reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

ucielo mi fotke 8-)
 

Załączniki

  • 20180528_100612.jpg
    20180528_100612.jpg
    539 KB · Wyświetleń: 145
reklama
24 tydzien :)
jak nadal bedzie taki upal to ja nie wiem jak te 3 m-ce przezyje...stopy mi puchna... masakra :(


Tak, te puchnące stopy to koszmar. Codziennie wieczorem męczę mojego chłopaka, żeby mi masował stopy :D Chyba już ma dosyć, bo cały czas chcę, żeby mi coś masował, najpierw lędźwie, potem ramiona, teraz stopy, i jeszcze masaż perineum dochodzi. Niewolnik :D
Trzeba trochę wykorzystać sytuację.
 
Dziewczyny u mnie to już chyba ostatnie dni,


Wczoraj mialam USG, jedna z dziewczynek bardzo slabo rośnie. W poniedziałek mam mieć rozmowę z lekarzem o wywołaniu porodu. Dzis 36 + 3 dni.

Co za stres... Nie mogę sobie wyobrazić, że za tydzień już moje okruszki mogą być na świecie.
 
Hej, moi chłopcy też jakoś powoli przybierają. Pierwszy ułożony miednicowo, drugi główka do dołu. Wczoraj ktg, usg. Wszystko jest ok. Skurczy nie ma ale już ustalone w czwartek na oddział i w piątek 08.06 cc. Jeśli wytrzymam to będzie 36 i 5 dni.
 
No to mamy bardzo podobne sytuacje. I ułożone też tak samo, główkowo-miednicowo. Ile ważą twoi chłopcy? U mnie 36 + 2, jedna 2400, druga 1950.

Będziemy rodzić w podobnym czasie :D
 
Dziewczyny u mnie to już chyba ostatnie dni,


Wczoraj mialam USG, jedna z dziewczynek bardzo slabo rośnie. W poniedziałek mam mieć rozmowę z lekarzem o wywołaniu porodu. Dzis 36 + 3 dni.

Co za stres... Nie mogę sobie wyobrazić, że za tydzień już moje okruszki mogą być na świecie.
Teraz to już chyba dość bezpieczny czas dla Maluszków. Dziewczynki dadzą sobie świetnie radę. A w domu już wszystko gotowe??
 
reklama
Hej, moi chłopcy też jakoś powoli przybierają. Pierwszy ułożony miednicowo, drugi główka do dołu. Wczoraj ktg, usg. Wszystko jest ok. Skurczy nie ma ale już ustalone w czwartek na oddział i w piątek 08.06 cc. Jeśli wytrzymam to będzie 36 i 5 dni.
Myślę że na ciążę bliźniacza to już dobry czas. Na cycusiu szybko nadrobią :-)) Dziewczyny łóżeczka wstawiacie dzieciakom do oddzielnego ich pokoiku czy do sypialni? I czy myślicie o zaopatrzeniu się w monitory oddechu??
 
Do góry