reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
U mnie już mniej więcej wszystko gotowe. Łóżeczka mam w osobnym pokoiku, bo w sypialni mi się 2 nie mieszczą. Jedno by mi weszło, ale powiedzili mi, żeby dziewczynki nie spały w 1 łóżeczku, bo to niebezpieczne. Nie wiem jak wy się zapatrujecie na to spanie dzieci razem... Tutaj ( w Holandii) odradzają.

Monitora oddechu na razie nie kupuję, bo jednak to spory wydatek kupować to razy 2. Postanowiłam, że kupię jeśli będę bardzo się stresować, albo jeśli faktycznie będą miały jakieś problemy.

W ogóle to jedna z dziewczynek beznadziejnie się ułożyła i nie mogę jednak rodzić naturalnie. Cesarka, w przyszłym tygodniu.
 
Ja się jutro będę chwalić co i jak, bo mam wizytę u gienia, a wcześniej USG. Póki co tylko podczytuję. Co do spania dzieci w łóżeczku razem, na razie będą spały w jednym, ale w poprzek, tak że jedna i druga dzidzia będzie miała sporo miejsca wokół siebie. Jak przestaną się tak mieścić to wstawię drugie wyrko :)
 
U mnie już mniej więcej wszystko gotowe. Łóżeczka mam w osobnym pokoiku, bo w sypialni mi się 2 nie mieszczą. Jedno by mi weszło, ale powiedzili mi, żeby dziewczynki nie spały w 1 łóżeczku, bo to niebezpieczne. Nie wiem jak wy się zapatrujecie na to spanie dzieci razem... Tutaj ( w Holandii) odradzają.

Monitora oddechu na razie nie kupuję, bo jednak to spory wydatek kupować to razy 2. Postanowiłam, że kupię jeśli będę bardzo się stresować, albo jeśli faktycznie będą miały jakieś problemy.

W ogóle to jedna z dziewczynek beznadziejnie się ułożyła i nie mogę jednak rodzić naturalnie. Cesarka, w przyszłym tygodniu.
Oj dziewczyny to u Was już niedługo. My mamy mieć cc ok 20 lipca a już nam ciezko. Ja też nie chcę aby dziewczynki spały w jednym łóżeczku i też robię oddzielny pokój, ale wszyscy mówią że nie wtlytrzymam tak... No cóż zobaczymy
 
Dziewczyny poważnie myslicie ze maluchy moga spac w osobnym pokoju ???? Jej jakos nie jestem przekonana.

Ja nie mam innego wyjścia, za mała sypialnia. Ale pokok dziewcznek jest tuż obok sypialni, wiec będę je chyba słyszeć. No i mam też taką małą sofę u nich w pokoju, więc w razie potrzeby będę mogła tam spać, chociaż wolałabym nie wyprowadzać się ze swojego łożka... Chociaż pewnie tak to się skończy :(
 
Ja się jutro będę chwalić co i jak, bo mam wizytę u gienia, a wcześniej USG. Póki co tylko podczytuję. Co do spania dzieci w łóżeczku razem, na razie będą spały w jednym, ale w poprzek, tak że jedna i druga dzidzia będzie miała sporo miejsca wokół siebie. Jak przestaną się tak mieścić to wstawię drugie wyrko :)


W sumie to też dobry pomysł. Jeśli spanie w osobnym pokoju się nie sprawdzi to może też tak zrobię.
 
Ja z Warszawy nie jestem tylko z okolic i rodzić zamierzam w MSWiA na Wołoskiej. A Ty??
Chcialam na Karowej ale do listopada maja zamknięty oddzial neonatolgiczny i oiom i mozna tam rodzic tylko jak ma sie skończony 36 tydz, nie wiem czy mi sie to uda. Najbliżej mam Bielanski ale jakos mnie nie przekonuje. Sama nie wiem teraz
 
reklama
Dziewczyny poważnie myslicie ze maluchy moga spac w osobnym pokoju ???? Jej jakos nie jestem przekonana.

No właśnie ja bym tak chciała. Z sypialni do pokoju dziewczynek mam dokładnie 8 kroków. Tylko każdy z kim rozmawiam to patrzy na mnie jak na wariata [emoji14] łącznie z moją siostrą i mamą :/

na mnie tez dziwnie patrzyli i mialam to gdzies....:D to sie sprawdzilo w moim przypadku bo dzieci a mam ich dwoje przez to ze spaly od poczatku w swoim pokoju w swoich lozeczkach nie wiedza ani one ani ja co to spanie z rodzicami :D moj niespelna 3 latek jak jest spiacy mowi ze idzie do siebie, i kladzie sie i zasypia sam :D i to sam z siebie tal zaczal robic :) mi to odpowiada bo uwazam ze rodzice powinni miec tez czas dla siebie i na odpoczynek od dzieci ;) zreszta z dziecmi bym sie w zyciu nie wyspala ;)
 
Do góry