reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

I tak trzymac! Oby samopoczucie bylo tak dobre do konca. W sumie to juz niebawem. Az zazdroszcze. 10 lat staralam sie o Dziecko. W koncu in vitro. Mialy byc blizniaki ale zagnieździl sie tylko jeden zarodek. Mamy Maje 19 miesiecy. W listopadzie zeszlego roku pojechalismy raz jeszcze. Mielismy jeszcze jednen zarodek. Nie udalo sie. Bardzo to przezylismy. Nigdy nie chcialam żeby Maja byla jedynaczką. I cud-ciąża, naturalnie, w dodatku Bliźniacza. Oszalec to mało! Tyle lat slyszalam ze nie zajde w ciążę normalnie!
Nie potrafię byc spokojna. Odliczam kazdy dzien.
Oł jeaaa ale historia :-) aż mi ciary przeszły po całym ciele. To tym bardziej gratuluję i mocne kciuki!
 
reklama
I tak trzymac! Oby samopoczucie bylo tak dobre do konca. W sumie to juz niebawem. Az zazdroszcze. 10 lat staralam sie o Dziecko. W koncu in vitro. Mialy byc blizniaki ale zagnieździl sie tylko jeden zarodek. Mamy Maje 19 miesiecy. W listopadzie zeszlego roku pojechalismy raz jeszcze. Mielismy jeszcze jednen zarodek. Nie udalo sie. Bardzo to przezylismy. Nigdy nie chcialam żeby Maja byla jedynaczką. I cud-ciąża, naturalnie, w dodatku Bliźniacza. Oszalec to mało! Tyle lat slyszalam ze nie zajde w ciążę normalnie!
Nie potrafię byc spokojna. Odliczam kazdy dzien.

O woow, ale piekna historia! Natura wam wynagrodziła wcześniejszy stres. Gratulacje!
 
Dzieki wielkie. Tak sobie mysle że to chyba nagroda za te wszystkie cierpienia.
Ale fakt jest taki ze jeszcze trudno mi w to wszystko uwierzyc.
Fajnie tu byc z Wami.
Gratuluje cudu! Fajnie się czyta takie wiadomości. Sama mam 5 miesięczne bliźniaki dzięki in vitro.. Teraz zaglądam na wątek sporadycznie ale do grudnia byłam tu na bieżąco. Co do samopoczucia to ja do końca sprzatalam, robiłam zakupy, na spacery z psem chodziłam a tydzień przed cc umylam wszystkie okna w domu. Brzucha nie miałam dużego. Jak mówiłam wszystkim ze będą bliźniaki to się dziwili. A dzieciaczki jak na bliźniaki to duże się urodziły bo. Miały 3010 i 55cm, 2730 i 54cm w 38 tc[emoji2] taki miałam brzuszek [emoji7]
IMG_20180509_162642.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180509_162642.jpg
    IMG_20180509_162642.jpg
    65,2 KB · Wyświetleń: 619
I tak trzymac! Oby samopoczucie bylo tak dobre do konca. W sumie to juz niebawem. Az zazdroszcze. 10 lat staralam sie o Dziecko. W koncu in vitro. Mialy byc blizniaki ale zagnieździl sie tylko jeden zarodek. Mamy Maje 19 miesiecy. W listopadzie zeszlego roku pojechalismy raz jeszcze. Mielismy jeszcze jednen zarodek. Nie udalo sie. Bardzo to przezylismy. Nigdy nie chcialam żeby Maja byla jedynaczką. I cud-ciąża, naturalnie, w dodatku Bliźniacza. Oszalec to mało! Tyle lat slyszalam ze nie zajde w ciążę normalnie!
Nie potrafię byc spokojna. Odliczam kazdy dzien.
Tym bardziej Wielkie Gratulacje faktycznie piekna historia i napewno zakonczy sie happy endem i to podwójnyma czas zleci i bedziesz tyluc swoje dzieciaczki.
 
reklama
Do góry