reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

dzis na ktg zaczely mi sie skurcze pisac to chyba dobrze dr przeczuwal z tym cieciem. Wczoraj polezala z nami na sali dziewczyna 2h ze skurczami i pilna cesarka wieczor bo miala miec ale za 2tygodnie

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
dziewczyny, a u mnie tragiczne znowu wyniki moczu, ból nerki wczoraj i czekam na wiadomość od lekarki...ale źle to wygląda :(:(:( jestem przerażona :( mam białko w moczy ponad norme, leukocyty kryją pole widzenia, śladowe ketony, erytrocyty (czyli krew) wykryto... jak mnie znowu do szpitala wyśle bede chyba wyć cały dzień :(


@ariska trzymam kciuki za Ciebie dzisiaj :) super ze juz bedziecie razem
 
Cesarka odwolana, pediatrzy sie boja o oddech to by to byly wczesniaki i zalecaja poczekac. Bedzie w przyszlym tygodniu chyba ze cos sie ruszy wczesniej to w kazdej chwili bo dzis na ktg lekkie skurcze sie pisaly<br /><br />Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny, a u mnie tragiczne znowu wyniki moczu, ból nerki wczoraj i czekam na wiadomość od lekarki...ale źle to wygląda :(:(:( jestem przerażona :( mam białko w moczy ponad norme, leukocyty kryją pole widzenia, śladowe ketony, erytrocyty (czyli krew) wykryto... jak mnie znowu do szpitala wyśle bede chyba wyć cały dzień :(


@ariska trzymam kciuki za Ciebie dzisiaj :) super ze juz bedziecie razem
Kurcze nie dobrze, no ale jak będzie trzeba iść do szpitala to się nie ma nad czym zastanawiać, tam Ci pomogą i wyniki się poprawią. Nie możesz się stresować.
 
Cesarka odwolana, pediatrzy sie boja o oddech to by to byly wczesniaki i zalecaja poczekac. Bedzie w przyszlym tygodniu chyba ze cos sie ruszy wczesniej to w kazdej chwili bo dzis na ktg lekkie skurcze sie pisaly<br /><br />Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom


o raju! to masz dzień stresu i przeżyć, a sterydy dostałaś tak? to co z tym podkradaniem teraz?? skoro odwołali...jejku trzymaj sie tam Kochana
 
Cesarka odwolana, pediatrzy sie boja o oddech to by to byly wczesniaki i zalecaja poczekac. Bedzie w przyszlym tygodniu chyba ze cos sie ruszy wczesniej to w kazdej chwili bo dzis na ktg lekkie skurcze sie pisaly<br /><br />Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
No to teraz zamiast trzymać kciuki za poród trzymamy, żeby dzieci jeszcze w brzuszku grzecznie posiedziały i się ładnie rozwinęły :)
 
Kurcze nie dobrze, no ale jak będzie trzeba iść do szpitala to się nie ma nad czym zastanawiać, tam Ci pomogą i wyniki się poprawią. Nie możesz się stresować.

ryczeć mi sie chce na samą myśl :( a jak mnie już do porodu nie wypuszczą? i bede siedziec tam miesiąc albo dwa....umre z tesknoty za córką i w ogóle z rozpaczy :(
 
dziewczyny, a u mnie tragiczne znowu wyniki moczu, ból nerki wczoraj i czekam na wiadomość od lekarki...ale źle to wygląda :(:(:( jestem przerażona :( mam białko w moczy ponad norme, leukocyty kryją pole widzenia, śladowe ketony, erytrocyty (czyli krew) wykryto... jak mnie znowu do szpitala wyśle bede chyba wyć cały dzień :(


@ariska trzymam kciuki za Ciebie dzisiaj :) super ze juz bedziecie razem
Shamel współczuję Ci bardzo i bólu, i stresu :/ może pójdziesz do szpitala na tydzień, dwa, wyleczą wszystko i wrócisz do domu. Trzymam kciuki, żeby jak najszybciej udało się poprawić wyniki.
 
reklama
Do góry