reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

@Alina1987 na katar nie pomogę, bo sama lekko nosem pociągam. Mi kiedyś koleżanka poleciła inhalacje z wody z kilkoma kroplami olejku eukaliptusowego ale nic to nie pomogło.
A pokoik piękny masz :D
@Necia0 Stres przed porodem pewnie jeszcze potęguje złe samopoczucie. Oby się poprawiło chociaż to już niedługo ten wielki dzień :)
@nemeyeth Ale Ci chłopak zrobił psikusa, może się jeszcze przekręci, podobno dzieci przed samym porodem jeszcze pozycje potrafią zmienić. Najważniejsze, że są silne i ładnie ważą :)
 
reklama
Dziewczyny, nie uwierzycie... Miałam dzisiaj kontrolne USG i okazało się, że synuś obrócił się z pozycji główkowej na pośladkową! A już byłam taka nastawiona na poród sn, a tu jednak będzie trzeba CC :)
Jestem w szoku!
Ciąża bliźniacza jednak do końca jest bardzo nieprzewidywalna ;)
Waga maluszków to dla dziewczynki 2300g i dla chłopca 2200g.
@Alina1987 mi całą ciążę praktycznie krwawią dziąsła i leci krew z nosa jak smarkam. Podobno to w ciąży normalne, związane jest ze zmianami hormonalnymi itp. :tak:

No to ładna niespodzianka ;)
Waga super
 
Dołączam do Waszego grona- też mi strasznie gorąco, kaloryfery pozakrecane, najchętniej okna bym pootwierała wszędzie, ale boję się , że się przeziębie, a i tak mam już jakiś katar:/
Dziewczyny czy którejs z Was leci krew z nosa? Ja od paru dni mam całą czerwona chusteczkę po smarkaniu, bo tak poza tym to nie leci w innych momentach. Może to po prostu osłabienie organizmu?
Ja nadal jestem dziwnie spokojna, jakoś wierzę, że dzieciaki mnie posłuchają i pojedziemy do szpitala na planowe przyjęcie za tydzień, a za 9 dni będą już z nami :) :)
Mi tak jak Tobie normalnie nie leci ale jak smarkam to na chusteczce jest za każdym razem.

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jutro 8.30 mam cesarke. Stres jest dzis nas przyjeli i myslalam ze jeszcze cos poczekamy a tu Bach moj doktor stwierdzil ze jutro bo zaczelo sie robic male podkradanie u dziewczyn

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
Ojej :) no to będziemy trzymać kciuki, żeby wszystko się szczęśliwie zakończyło :) Nie dziwię się, że się stresujesz bo sama chyba umrę ze strachu ale będzie dobrze i jutro dziewczyny będą z Tobą :) Powodzenia i szczęśliwego rozwiązania :)
 
Dziewczyny jutro 8.30 mam cesarke. Stres jest dzis nas przyjeli i myslalam ze jeszcze cos poczekamy a tu Bach moj doktor stwierdzil ze jutro bo zaczelo sie robic male podkradanie u dziewczyn

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
Normalne, że się stresujesz, to chyba niemożliwe nie denerwować się dzień przed cc. Trzymamy jutro mocno kciuki, wszystko musi byc dobrze:)
 
Dziewczyny jutro 8.30 mam cesarke. Stres jest dzis nas przyjeli i myslalam ze jeszcze cos poczekamy a tu Bach moj doktor stwierdzil ze jutro bo zaczelo sie robic male podkradanie u dziewczyn

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom

No to trzymamy mocno kciuki za szczęśliwe rozwiązanie i czekamy na wieści :)
 
reklama
Dziewczyny jutro 8.30 mam cesarke. Stres jest dzis nas przyjeli i myslalam ze jeszcze cos poczekamy a tu Bach moj doktor stwierdzil ze jutro bo zaczelo sie robic male podkradanie u dziewczyn

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
Szczęśliwego rozwiązania! Już dziś zaciskam kciuki i czekam na jutrzejsze dobre wieści [emoji110] [emoji4]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry