reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
@Shamel Ty masz przejścia z tym pęcherzem i nerkami jak ja we wcześniejszych ciążach. Bardzo Ci współczuję i rozumiem bo szpital to nic przyjemnego. Pamiętaj jednak że nikogo na siłę trzymać nie mogą i raczej nie trzymają jak wyniki się poprawiają. Trzymam więc kciuki żeby szybko Cię wyleczyli i żebyś wróciła do domku do córeczki.
 
@ariska a Ty nie masz przypadkiem dziś czy jutro 37 tc? Bo wtedy to już nie wcześniaki przecież.
Zrobili tylko niepotrzebnie zamieszanie, tym bardziej że już się nastawiłaś. To ostatnio tak moja znajomą ze szpitala przetrzymali 5 dni bo nibu codziennie mieli robic cesarke a ta biedaczka miała dzien w dzien diete bo planowana cesarka. Chyba nie do końca rozumiem, zwłaszcza że dostałaś sterydy wcześniej, a ja wcale a u mnie rozwiążą najprawdopodobniej między 36 a 37 tc.
 
@Ola__28.12 i @Alina1987 piękne pokoiki.
A ja się boję, że jak zacznie się akcja, albo będę miała wyznaczony termin, to umrę ze strachu. Nie wiem co gorsze, chyba z zaskoczenia. Straszna panikara ze mnie. Bałam się mieć dzieci, bo bałam się porodu. Ostatnio codziennie śniło mi się, że rodzę itp. Dopiero od dwóch dni mam spokój i zaczęłam myśleć co będzie, to będzie i nie ma już odwrotu, a czas szybko leci.
@Shamel współczuję strasznie. Może Cię tylko podleczą. Głowa do góry. Po co mają Ciebie trzymać w szpitalu. Szybko zdrowiej :)
@ariska nieźle Ciebie stresują.

Trzymajcie się wszystkie, końcówki są trudne, dobrze, że możemy razem się wspierać. W grupie siła. Ja już od Was się uzależniłam :)
 
dziewczyny, a u mnie tragiczne znowu wyniki moczu, ból nerki wczoraj i czekam na wiadomość od lekarki...ale źle to wygląda :(:(:( jestem przerażona :( mam białko w moczy ponad norme, leukocyty kryją pole widzenia, śladowe ketony, erytrocyty (czyli krew) wykryto... jak mnie znowu do szpitala wyśle bede chyba wyć cały dzień :(


@ariska trzymam kciuki za Ciebie dzisiaj :) super ze juz bedziecie razem
Ja bym się cbyba wolała położyć w szpitalu. Bedziesz pod kontrolą, dostaniesz leki i wszystko się unormuje. Kazdy dzień jest na wagę złota. A jakie masz ciśnienie? Trzymaj się kochana.Ja też na myśl o szpitalu dostaję gorączki, ale czasem warto wybrać mniejsze zło. Śiskam Cię mooocno!
 
@ariska to ci stres i emocje zapewnili w tym szpitalu! :o
U mnie też potrafią zmieniać zdanie co chwila, szczególnie jak na każdym obchodzie jest inny lekarz i mówi co innego... To teraz też trzymam kciuki żeby dzieci siedziały grzecznie jeszcze te kilka dni no i żeby sobie nie podkradały nic :)
@Shamel ja także bardzo Ci współczuję z powodu problemów z pęcherzem i nerkami. Mam nadzieję, że pobyt w szpitalu nie będzie konieczny. Jeżeli jednak musiała byś iść na jakiś czas do szpitala to staraj się nie załamywać i myśleć pozytywnie :)
Bo co mają powiedzieć takie osoby jak ja, które w szpitalu zostaną już do końca?
 
@ariska ale Cie sterujący, ja tu wchodzę na forum bo mówię pewnie jakaś wiadomość juz będzie a tu taka informacja. Ale jak mają dzieciaczki dłużej u mamusi posiedzieć to niech posiedza.
@Shamel bardzo Ci współczuje problemów, ale tak jak dziewczyny piszą jak wezmą Cie do szpitala to będziesz pod kontrolą i może szybciej wylecza. Trzymam kciuki



Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Niby 37 zacznie mi sie 2grudnia, planowana cc na wtorek chyba ze te skurcze sie rozkreca. Dla. Dzieci lepiej jak beda dluzej w brzuchu wiec poczekam cierpliwie

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom

Jeśli uważają że tak będzie lepiej to rzeczywiście. U mnie chyba po prostu przez ryzyko patrzą inaczej. Tak czy siak to już tylko kilka dni :)
 
Do góry