reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ja dziś rano wstałam i tak mi gorąco że w samej bieliźnie chodzić bym mogła...

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Oj mi też ciągle gorąco. Któregoś dnia zrobiłam przeciąg w pokojach bo normalnie pot się po mnie lał to później 2 godz pod kocem leżałam bo tak mnie płuca bolały. Mądra ja :dry:
 
reklama
Dołączam do Waszego grona- też mi strasznie gorąco, kaloryfery pozakrecane, najchętniej okna bym pootwierała wszędzie, ale boję się , że się przeziębie, a i tak mam już jakiś katar:/
Dziewczyny czy którejs z Was leci krew z nosa? Ja od paru dni mam całą czerwona chusteczkę po smarkaniu, bo tak poza tym to nie leci w innych momentach. Może to po prostu osłabienie organizmu?
Ja nadal jestem dziwnie spokojna, jakoś wierzę, że dzieciaki mnie posłuchają i pojedziemy do szpitala na planowe przyjęcie za tydzień, a za 9 dni będą już z nami :) :)
 
@Alina1987 Tak porządnie krew z nosa leciała mi około 2 tygodni temu. A tak przy normalnym wydmuchiwaniu nosa to też na chusteczce pojawia się krew. To samo mam podczas mycia zębów. Czytałam, że to w ciąży normalne, bo wszystkie śluzówki się pogrubiają i mogą krwawić. Ale jak krew leci mocno to lepiej tego nie bagatelizować bo może to być poważne osłabienie albo problemy z ciśnieniem.
 
A jakie macie domowe sposoby na katar? Nie jest duży, ale wolę dmuchac na zimne. Czytałam o jakiś inhalacjach domowych, tylko nie wiem z czego najlepiej pomagają. Mleko z miodem odpada bo mam alergię na miód:/
 
A tu pokoik dla moich dzieciaczkow :) kartony go nie ozdabiają, ale są tam łóżeczka, które będą stały przy ścianie w miejscu wózka i przewijaka, pod naklejkami na ścianie ;) chciałabym już je ładnie ubrać, dodałyby uroku, no ale jak mąż sobie tak wymyślił, niech będzie jak chce;)
20171128_095405-1.jpg

20171128_095428-1.jpg
20171128_095501-1.jpg
 

Załączniki

  • 20171128_095405-1.jpg
    20171128_095405-1.jpg
    573,9 KB · Wyświetleń: 528
  • 20171128_095428-1.jpg
    20171128_095428-1.jpg
    506,1 KB · Wyświetleń: 496
  • 20171128_095501-1.jpg
    20171128_095501-1.jpg
    539,8 KB · Wyświetleń: 503
Dołączam do Waszego grona- też mi strasznie gorąco, kaloryfery pozakrecane, najchętniej okna bym pootwierała wszędzie, ale boję się , że się przeziębie, a i tak mam już jakiś katar:/
Dziewczyny czy którejs z Was leci krew z nosa? Ja od paru dni mam całą czerwona chusteczkę po smarkaniu, bo tak poza tym to nie leci w innych momentach. Może to po prostu osłabienie organizmu?
Ja nadal jestem dziwnie spokojna, jakoś wierzę, że dzieciaki mnie posłuchają i pojedziemy do szpitala na planowe przyjęcie za tydzień, a za 9 dni będą już z nami :) :)

Cześć Dziewczyny, ja niestety nadal nie śpię prawie wcale i raczej lepiej się nie czuje, wręcz mam wrażenie że ż dnia na dzień coraz gorzej. Jeśli chodzi o krew z nosa to swego czasu leciała mi po 4 a czaem więcej razy dziennie, nie tylko przy dmuchaniu. Czasem nawet w nocy się budziłem bo krew ciurkiem leciała. Pani doktor powiedziała że tak może być, zwłaszcza przy anemii.
Ż tym dusznosciami to też tak mam, mimo że z natury jestem zmarzluchem, a teraz wszyscy mówią że zimno mam w domu. Myślę że wszystkie tak mamy ;)

Mea1989 moje też nie będą miały oddzielnego pokoiku, na razie będą z nami w sypialni. Myślę że tak będzie i tak wygodniej w nocy, a z czasem oddamy im sypialnie i przeniesiemy się do salonu.

@nemeyeth podziwiam za Twoje wspaniałe podejście do całej tej sytuacji. Wzorowa mama :* trzymaj się tam kochana jak najdłużej.
 
Dziewczyny, nie uwierzycie... Miałam dzisiaj kontrolne USG i okazało się, że synuś obrócił się z pozycji główkowej na pośladkową! A już byłam taka nastawiona na poród sn, a tu jednak będzie trzeba CC :)
Jestem w szoku!
Ciąża bliźniacza jednak do końca jest bardzo nieprzewidywalna ;)
Waga maluszków to dla dziewczynki 2300g i dla chłopca 2200g.
@Alina1987 mi całą ciążę praktycznie krwawią dziąsła i leci krew z nosa jak smarkam. Podobno to w ciąży normalne, związane jest ze zmianami hormonalnymi itp. :tak:
 
reklama
Dziewczyny, nie uwierzycie... Miałam dzisiaj kontrolne USG i okazało się, że synuś obrócił się z pozycji główkowej na pośladkową! A już byłam taka nastawiona na poród sn, a tu jednak będzie trzeba CC :)
Jestem w szoku!
Ciąża bliźniacza jednak do końca jest bardzo nieprzewidywalna ;)
Waga maluszków to dla dziewczynki 2300g i dla chłopca 2200g.
@Alina1987 mi całą ciążę praktycznie krwawią dziąsła i leci krew z nosa jak smarkam. Podobno to w ciąży normalne, związane jest ze zmianami hormonalnymi itp. :tak:
A to mały psotnik ;) że on jesZcze tyle miejsca znalazł, żeby fikołka zrobić :) bardzo ładna waga dzieci, z tego co pamiętam masz teraz skończone 34 tygodnie tak?
 
Do góry