reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Tak u mnie pokoik stoi i czeka na dzieciaczki [emoji4] w zeszłym tyg przyszły imiona na ścianę i to była ostatnia rzecz do zrobienia teraz pokoik zamknięty i za dwa tygodnie przyjmie swoich lokatorów [emoji5]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
cudnie :) foteczka plissss, ja napisny na ściane robie sama :) własnie w tym tyg bede sie bawić :)
 
reklama
cudnie :) foteczka plissss, ja napisny na ściane robie sama :) własnie w tym tyg bede sie bawić :)
1511796146-a0ce29ca005906f0-aaaaaa.jpeg
1511796155-d9395cadb76ad543-aaaaaa.jpeg
1511796179-a815ff72c1ba3df9-aaaaaa.jpeg
1511796192-f5e54a75c469ffc3-aaaaaa.jpeg
1511796203-6366a5cdae6b3713-aaaaaa.jpeg
1511796236-a1047b69c84aa736-aaaaaa.jpeg


Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Mea1989 a byłaś w tym szpitalu, w którym chcesz rodzić? masz listę od nich co musisz mieć? bo zazwyczaj szpitale dają liste rzeczy, które wymagają do porodu, albo na stronie szpitala poszukaj i dowiesz sie czy te rozki trzeba czy nue tzreba, ja byłam zszokowana ze są obowiązkowe...jak rodziłam pierwsza córkę ( w innym szpitalu) to nie było takiego wymogu, a w tym szpitalu muszą być, widziałam ze każde dziecko tam było opatulone w rożku, dlatego ja kupiłam takie cieńsze raczej, z wkładką z gryki ale jednak cieńsze.
No właśnie nie byłam. Na stronie nic konkretnego nie jest napisane. Będę musiała jechać i się o wszystko wypytać a w środę też zapytam się mojej ginekolog bo ona w tym szpitalu tez pracuje.
 
No właśnie nie byłam. Na stronie nic konkretnego nie jest napisane. Będę musiała jechać i się o wszystko wypytać a w środę też zapytam się mojej ginekolog bo ona w tym szpitalu tez pracuje.
To lekarz pewnie Ci powie. Mój mi dzis właśnie powiedział co jest w szpitalu, co dostanę w szpitalu a co muszę mieć swojego

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny, macie juz pokoje dzieciaczków urządzone i przygotowane na ich przyjscie? u nas jeszcze malowanie za 2-3tyg i małe przemeblowanie, ale generalnie chce jeszcze przed swietami mieć już wszytsko dopięte łóżeczka rozłożone, pościele poprane i poukładane wszystko na swoim miejscu :)
Pranie i prasowanie mam zakończone. Teraz walczę z mężem, żeby złożył drugie łóżeczko bo na razie jest tylko jedno złożone, to bym już wszystko w dolnych szufladach poukładała tak jak trzeba i bym miała spokój a tak co cały czas patrzę na pudło kartonowe pod ścianą :D
 
Pewnie długo Cie nie potrzymaja i szybciej uściskasz maluchy
emoji4.png


Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom

Dzięki shamel i adunnnia :* Mam taką nadzieję, ale zobaczymy. Stres juz się pojawił i mysle ze bedzie towarzyszyl do konca. Powiedziała że najdłużej tydzień poleżę i cc jeśli wszystko będzie dobrze ze mną i maluchami.

@nemeyeth ja tak przeżywam, a Ty biedna Leżysz tam już tyle czasu i dzielnie się trzymasz, zuch dziewczyna :)
 
reklama
Do góry