reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

@nemeyeth u nas ani grama śniegu ale jest bardzo zimno :)
@adunnnia90 powodzenia na wizycie, oby wszystko było dobrze :)

Dziewczyny jak duże macie torby? Jedną czy więcej? Uszykowałam jedną torbę i myślałam, że wszystko zmieszczę a zmieściłam tylko siebie a gdzie rzeczy dla dzieci? Strasznie dużo tego :baffled:
Ja mam jedną mniejsza dla siebie i większy plecak dla dzieci

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny! A powiedzcie mi, czy miala któraś ucisk na nerw, który powodował problem z chodzeniem? Zaczynam 19tydzień i od 1.5tygodnia jest coraz gorzej. Nie moge stanąć na prawej nodze. Już dzisiaj rozważam pożyczenie jakiejś kuli, czy jak sie to nazywa. Najśmieszniejsze jest to, że ból pojawia sie i znika. Najgorzej po schylaniu się, chyba uciskam wtedy któreś dzieciątka a ono nerw.

hej, mam dokładnie to samo od kilku tygodni, nic na to nie poradzimy;/ trzeba czesto zmieniac pozycje i przeczekać;/
 
No i jesteśmy po wizycie. Wszystko jest dobrze rozwarcia nie ma, szyjka w porządku. Dostałam skierowanie na cc na 12.12. Dzieciaczki maja po 2400. Za tydzień w poniedziałek kolejna wizyta i jak wszystko będzie dobrze to termin cc bez zmian. [emoji4]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i jesteśmy po wizycie. Wszystko jest dobrze rozwarcia nie ma, szyjka w porządku. Dostałam skierowanie na cc na 12.12. Dzieciaczki maja po 2400. Za tydzień w poniedziałek kolejna wizyta i jak wszystko będzie dobrze to termin cc bez zmian. [emoji4]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Świetne wiadomości :D
 
ja tez jestem po wizycie, dziewczynki ważą 879g i 859g :) szyjka długa ponad 4 cm :) a ja póki co śpie całkiem dobrze, budze się na siku po 2-3razy ale przesypiam noc na szczeście, a co do toreb to u mnie w szpitalu jest wymóg ze dzieci muszą mieć swoją osobną torbę, którą oddaje sie położnym przed cc z ubrankami, rożkam, pieluchami i kosmetykami.
 
Dziś mam ambitny plan spakować torby. Odwlekam to jak tylko mogę ale wczoraj serce mi mocno biło i ogólnie się dziwnie czułam, więc postanowiłam że to dziś.
A co tam u Was dziewczyny, jak samopoczucie?
Ja swoją torbę spakowałam wczoraj i kawałek torby dla dzieci, dzisiaj dokończę. Tak szykowałam wyprawkę, że nie mam pajaców w rozmiarze 50 tylko 56. Chciałam dzisiaj kupić, ale u mnie nie ma takich małych :) W czwartek jadę do lekarza, to może zobaczę w innym mieście. Ale w Smyku drożyzna 40 zł za pajacyk i to pewnie na 3 tygodnie. Nie wiem co robić.
 
No i jesteśmy po wizycie. Wszystko jest dobrze rozwarcia nie ma, szyjka w porządku. Dostałam skierowanie na cc na 12.12. Dzieciaczki maja po 2400. Za tydzień w poniedziałek kolejna wizyta i jak wszystko będzie dobrze to termin cc bez zmian. [emoji4]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Super. Dzieciaczki już duże, a będą jeszcze większe. I masz termin wyznaczony, a który to tydzień będzie?
 
@Mea1989 ja rzeczy do porodu dla siebie i maluchów zmieściłam w takiej dużej niebieskiej torbie Ikea, tyle, że u nas w szpitalu nie trzeba mieć ubranek ani kosmetyków dla dzieci no i duża cześć rzeczy moich jest w użyciu skoro prawie już mieszkam w szpitalu ;)
@adunnnia90 super, że wszystko u Ciebie i dzieciaczków ok. A powiedz, który to u Ciebie już tydzień? Sądząc po wadze i terminie CC stawiam na 35 tc? :)
@Shamel cieszę się, że u Ciebie również wizyta przebiegła pomyślnie! Dobrze, że szyjka jest długa i zamknięta, a Twoje maleństwa ładnie przybierają. Oby tak dalej:tak:
 
Cześć dziewczyny, świetne wieści Shamel i adunnnia90 :)
Ja też dziś po wizycie już ostatniej I mam skierowanie na 4.12 do szpitala na miejscu już będą monitorować i decydować kiedy cięcie.
 
reklama
Do góry