reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dzięki Necia, bo ja to się boję, że przegapie skurcze porodowe i ich nie rozpoznam.. chyba już mi się włączyła jakaś panika związana z porodem. jesZcze ostatnio lekarz powiedział, że jak będę czuła skurcze to mam jechać od razu do szpitala, ale chyba chodziło mu o te porodowe..

Kochana nie przegapisz, bedziesz wiedziala że coś nie tak. Gwarantuje Ci ;)
 
reklama
Kup sok z żurawiny 100% i pij. Mi pomaga, wyniki lepsze. Nie martw się [emoji4]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki:-) Okazało się że to przez luteine która dostała się do próbki moczu i nic zlego się nie dzieje.Na szczęście!:-) ale sok i tak kupię. Dzis jest 30 tydzień, dziewczynki mają 1500 i 1450 :-)
 
Dziewczyny! Dobre wieści - po tygodniu w szpitalu wróciliśmy do domu! Co prawda że względu na tą skróconą szyjkę, te skurcze itp musimy dalej bezwzględnie leżeć, ale dla moich maleństw wszystko!
Co do tego co pisalyscie o skurczach, to myślę, że intuicja da Wam znać czy dzieje się coś niepokojącego czy to tylko skurcze Braxtona-Hicka. Mnie właśnie zaniepokoiło wtedy w 27tyg że brzuch twardnieje cały i dziwnie się wykrzywia praktycznie co kilka minut i intuicja mnie nie zawiodła...
 
Hej dziewczynki,
Mam do Was pytanko, czy lekarz kazał Wam brać wit. D? Jeśli tak to w jakiej dawce na dobę?

Niedoboru nie mam, ale jestem blisko dolnej granicy. Gin kazał brać, ale czytam w necie różne sprzeczne opinie.
Póki co biorę tylko Femibion, a tam jest tylko 400 j.m.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny! Dobre wieści - po tygodniu w szpitalu wróciliśmy do domu! Co prawda że względu na tą skróconą szyjkę, te skurcze itp musimy dalej bezwzględnie leżeć, ale dla moich maleństw wszystko!
Co do tego co pisalyscie o skurczach, to myślę, że intuicja da Wam znać czy dzieje się coś niepokojącego czy to tylko skurcze Braxtona-Hicka. Mnie właśnie zaniepokoiło wtedy w 27tyg że brzuch twardnieje cały i dziwnie się wykrzywia praktycznie co kilka minut i intuicja mnie nie zawiodła...
No to teraz leż i dbaj o Was[emoji9] [emoji9]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki,
Mam do Was pytanko, czy lekarz kazał Wam brać wit. D? Jeśli tak to w jakiej dawce na dobę?

Niedoboru nie mam, ale jestem blisko dolnej granicy. Gin kazał brać, ale czytam w necie różne sprzeczne opinie.
Póki co biorę tylko Femibion, a tam jest tylko 400 j.m.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja biorę tylko Mama dha i magnez. Z witamin to tyle.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki,
Mam do Was pytanko, czy lekarz kazał Wam brać wit. D? Jeśli tak to w jakiej dawce na dobę?

Niedoboru nie mam, ale jestem blisko dolnej granicy. Gin kazał brać, ale czytam w necie różne sprzeczne opinie.
Póki co biorę tylko Femibion, a tam jest tylko 400 j.m.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Nie pomogę bo nie biorę. Przyjmuje tylko witaminy omega med optima forte, żelazo I magne B6.
 
Hej mamusie, w czwartek byłam na wizycie u ginekologa, szyjka długa 6cm dzieciaki maja jedno około 128g a drugie około 98g, jeszcze nie mógł stwierdzić jaka płeć bo za bardzo były ruchliwe. Tylko mnie zmartwil trochę bo mówił że łożysko jest dość nisko i na samym początku mówił że jest to ciąża 2k2o a teraz ze łożysko jest jedno więc mnie to martwi :( za tydzień znowu usg mam tyle że w irlandzkim szpitalu.
Obecnie u mnie jest 17 tydzień (16+4)
 
Dziewczyny! Dobre wieści - po tygodniu w szpitalu wróciliśmy do domu! Co prawda że względu na tą skróconą szyjkę, te skurcze itp musimy dalej bezwzględnie leżeć, ale dla moich maleństw wszystko!
Co do tego co pisalyscie o skurczach, to myślę, że intuicja da Wam znać czy dzieje się coś niepokojącego czy to tylko skurcze Braxtona-Hicka. Mnie właśnie zaniepokoiło wtedy w 27tyg że brzuch twardnieje cały i dziwnie się wykrzywia praktycznie co kilka minut i intuicja mnie nie zawiodła...

Fajnie ze Cie wypuscili, zawsze to przyjemniej lezec w domu niz w szpitalu :) Dbaj o siebie teraz zeby dzieciaczki posiedzialy jeszcze troszkę w brzuszku :)
A ja zobaczę jutro ile będzie miała moja szyjkę, waga maluchów i cała reszta. Troszkę się stresuje, ale musi być dobrze.
 
reklama
Do góry