reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Hej. Ja dzis po wizycie. Chlopcy 2700 i 2500. Jutro zaczynam 36 tydzien i mam sie stawic w szpitalu na dozylne podanie zelaza, bo moja hemoglobinka spadla do 9,2 :( ponadto rozwarcie 2 cm wiec prawdopodobnie juz nie wyjde do porodu.
To już duże chłopaki są. Mogłyby jeszcze trochę w brzuszku posiedzieć ale w razie czego będziesz pod opieką więc nic Wam nie grozi. Musisz być dzielna, trzymamy kciuki :)
 
Mialam miec cc po skonczonym 37 czyli najwczesniej 26, ale po dzisiejszej wizycie lekarz stwierdzil, ze juz nie ma co czekac i moze byc nawet 17. Mnie to cieszy. Chlopcy duzi, ja juz mam porzadne skurcze i nie moge sie ruszac.
Ale już duże chłopaki. Czyli w przyszłym tygodniu będziesz miała ich już przy sobie, trzymam kciuki, wszystko musi być dobrze:)
 
Wszystko na pewno będzie dobrze. Nie ma innej opcji :)

Dziewczyny jutro jadę do Lidla po te kombinezony zimowe po 59zł. Mam nadzieję, że mnie tam nie zadepczą :D
 
Hej. Ja dzis po wizycie. Chlopcy 2700 i 2500. Jutro zaczynam 36 tydzien i mam sie stawic w szpitalu na dozylne podanie zelaza, bo moja hemoglobinka spadla do 9,2 :( ponadto rozwarcie 2 cm wiec prawdopodobnie juz nie wyjde do porodu.

Ale na szczęście wagę mają już piękną i wydaje mi się że czas już też dla nich zupełnie bezpieczny, zresztą skoro lekarz też mówi że nie ma co czekać. Nim się obejrzysz a będą z Tobą, to już tylko kilka dni :) wobec tego trzymam kciuki i życzę dużo siły a także zdrówka dla Was wszystkich. Mam nadzieje że te kilka ostatnich dni będą dla Ciebie łaskawi ;) Daj znac jak dojdziesz do siebie!
 
Dziekuje dziewczynki za dobre slowa, zestresowalam sie bardzo. Dopakowuje torbe i mdli mnie ze stresu jak zareaguje na dozylne zelazo, bo to troche niebezpieczna procedura w ciazy.
Odezwe sie ze szpitala.
 
Czesc.
10.10.2017 przywitałam na świecie dwójkę swoich maluszków Szymka i Amelke. Szymon ważył 2550 i miał 48 cm, natomiast Amelka 1950 i 47 cm :)
1507781353-aaaaaa.jpeg


Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc.
10.10.2017 przywitałam na świecie dwójkę swoich maluszków Szymka i Amelke. Szymon ważył 2550 i miał 48 cm, natomiast Amelka 1950 i 47 cm :)
1507781353-aaaaaa.jpeg


Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
@Kaska_96 gratulacje!!! :-) Cudowne maluszki! Dziewczynka taka kruszynka malutka. A jak się czuję mamusia?;-) Do którego tygodnia donosiłaś swoje skarby?
 
Hej. Ja dzis po wizycie. Chlopcy 2700 i 2500. Jutro zaczynam 36 tydzien i mam sie stawic w szpitalu na dozylne podanie zelaza, bo moja hemoglobinka spadla do 9,2 :( ponadto rozwarcie 2 cm wiec prawdopodobnie juz nie wyjde do porodu.
@mamciachlopcow dużo siły dla Ciebie! Wiadomo, że ciężko się nie stresować, ale odganiaj negatywne myśli i wszystko będzie dobrze:yes: A maluszki mają super wagę -2 zdrowe silne chłopaki:)
 
reklama
Do góry