reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Bramka ja chyba też dałabym sobie spokój z weselem, chyba że czujesz się naprawdę na siłach.

Marti my mamy Danny Dorian. Ma pochlebne recenzje ze strony bliźniakowych mam i udało się nam kupić zadbany używany 3w1 za 1200, a nowe są po 2700 zł.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Wow to super tanio Wam sie udało kupić.Wlasnie przeglądam Allegro,bo biorę pod uwagę zamowienie wozka z Polski i ten danny dorian właśnie bardzo fajnie wyglada,ale cena i jeszcze wysyłka do Szwecji to dużo wyjdzie kurczę nie wiem widziałam tez jakies wózki 1500 zł tez 3 w jednym ale one tak nie wyglądają zgrabnie spacerowkowo,można zaoszczędzić,ale jednak to spacerówka jest ważniejsza,będziemy długo potem używać.Moze znajdę jakiś używany tu w Szwecji,ale za taka cenę jak nowy z Polski to nie wiem :( ciężka sprawa,chyba najgorszy ten wózek :p
 
reklama
Dziewczyny wczoraj źle się czułam. W nocy obudziły mnie wody,odeszły. Teraz robią mi ktg i mam nadzieję że wezmą na cc. Termin był na 18.09 . Mam nadzieję że dziewczynki będą ważyć ponad 2 kg tak jak z usg. Skurcze mam co 4 min. Denerwuje się bardzo. Proszę trzymajcie kciuki za nas!odezwę się jak tylko będę mogła

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do wózków to my dzis nasz wlasnie odebralismy ze sklepu razem z fotelikami [emoji7] wozek jeden za drugim bebetto 42 model 2017 i nie moge sie napatrzec.
1504954197-aaaaaa.jpeg
1504954203-aaaaaa.jpeg
1504954212-aaaaaa.jpeg
1504954224-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam wózek który juz ma ze cztery lata, kupiłam go od znajomej która go używała przy swoich blizniakach dwa lata, i ja też już prawie dwa lata używam, jest to wózek jeden za drugim GRACO QUATTRO DUO i jest rewelacyjny jak dla mnie, a kupiliśmy go w okazyjnej cenie bo tylko 100 euro zapłaciliśmy i do tego dokupilismy fotelik samochodowy za 10 euro i teraz będziemy musieli jeszcze jeden dokupić
 
reklama
@adunnnia90 ja też chcę kupić Bebetto 42. Ma super koła i resory, łatwo się składa i wejdzie mi do bagażnika. A jeszcze polska firma i serwis. Oglądałam go w sklepie, mojemu mężowi bardzo się spodobał. Mam nadzieję, że to będzie dobry wybór :)
 
Do góry