reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziewczyny,właśnie te 3 wózki biorę pod uwagę, chciałam jeden obok drugiego,bo to jakoś tak wygodniej mimo,ze są one szersze.
@adunnnia90 sliczny,ale jak to wyglada ten wózek z tylu jest łatwy dostęp żeby dzidzie tam włożyć i wyjąc,ten wózek bardzo fajny i mi się podoba tez,ale zastanawiam się jak to jeden za drugim mniej wygodnie i jak będę drugie dziecko widzieć to z tylu :p a i powiedz łatwy jest w prowadzeniu?,mi się wydawało,ze dłuższy to ciężej prowadzić niż szerszy @Kaska_96 ten wózek jest dobry cenowo i wyglada fajnie,ale jak ze spacerówka czy to fajnie się prowadzi i jaka jest faktyczna szerokość tego,tez mieszkam w domku póki co,ale zastanawiam się jak to wyglada jak się prowadzi
A i jeszcze @Oska305 ten dorjan to jak on jest szeroki?
Oj będę miała dylemat :D
 
reklama
@adunnnia90 ja też chcę kupić Bebetto 42. Ma super koła i resory, łatwo się składa i wejdzie mi do bagażnika. A jeszcze polska firma i serwis. Oglądałam go w sklepie, mojemu mężowi bardzo się spodobał. Mam nadzieję, że to będzie dobry wybór :)
No u nas maz wybieral kolor [emoji3] dzisiaj w domu troszke pojezdzilismy wiec jest bardzo skretny, lekki i tak jak mowisz latwo sie sklada. My mamy malo miejsca na korytarzu wiec musielismy dobrze wybrac zeby przejechac z pokoju do pokoju i zeby wykręcić. No i maz bral glownie miejsce w bagazniku pod uwage ile zajmuje.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny,właśnie te 3 wózki biorę pod uwagę, chciałam jeden obok drugiego,bo to jakoś tak wygodniej mimo,ze są one szersze.
@adunnnia90 sliczny,ale jak to wyglada ten wózek z tylu jest łatwy dostęp żeby dzidzie tam włożyć i wyjąc,ten wózek bardzo fajny i mi się podoba tez,ale zastanawiam się jak to jeden za drugim mniej wygodnie i jak będę drugie dziecko widzieć to z tylu [emoji14] a i powiedz łatwy jest w prowadzeniu?,mi się wydawało,ze dłuższy to ciężej prowadzić niż szerszy @Kaska_96 ten wózek jest dobry cenowo i wyglada fajnie,ale jak ze spacerówka czy to fajnie się prowadzi i jaka jest faktyczna szerokość tego,tez mieszkam w domku póki co,ale zastanawiam się jak to wyglada jak się prowadzi
A i jeszcze @Oska305 ten dorjan to jak on jest szeroki?
Oj będę miała dylemat :D
Bardzo lekko sie prowadzi i latwo kreci. Ja bralam jeden za drugim tylko pod uwage. Te jeden obok drugiego sa szersze i w sklepie czy gdzies ciezko wydaje mi sie nimi przecisnac. A co do wyciagania dziecka to tez mialam obawy mysle ze wyjdzie w praniu ale zawsze mozesz budke złożyć i pokrowiec sciagnac i Bedzie miejsce zeby druga dzidzie wyciagnac [emoji5]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny,właśnie te 3 wózki biorę pod uwagę, chciałam jeden obok drugiego,bo to jakoś tak wygodniej mimo,ze są one szersze.
@adunnnia90 sliczny,ale jak to wyglada ten wózek z tylu jest łatwy dostęp żeby dzidzie tam włożyć i wyjąc,ten wózek bardzo fajny i mi się podoba tez,ale zastanawiam się jak to jeden za drugim mniej wygodnie i jak będę drugie dziecko widzieć to z tylu [emoji14] a i powiedz łatwy jest w prowadzeniu?,mi się wydawało,ze dłuższy to ciężej prowadzić niż szerszy @Kaska_96 ten wózek jest dobry cenowo i wyglada fajnie,ale jak ze spacerówka czy to fajnie się prowadzi i jaka jest faktyczna szerokość tego,tez mieszkam w domku póki co,ale zastanawiam się jak to wyglada jak się prowadzi
A i jeszcze @Oska305 ten dorjan to jak on jest szeroki?
Oj będę miała dylemat :D
Powiem tak jak tylko przyjechał to odrazu mąż go rozłożył również w domu. Mieści się w standardowe drzwi 80 bo ma 78 cm szerokości więc bez problemu. Prowadzi się go również fajnie dzięki skrętnym przednim kołom. Ja jestem zadowolona. Jedyny mankament to to ze jest dość ciężki.

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ten nasz graco quattro duo jest fajny bo tylne siedzisko jest wyżej i bez problemu dziecko z tyłu wszystko widzi, ale minus jest taki że przednie siedzisko się za bardzo nie rozkłada do spania, czasem jak któraś z dziewczynek siedziała z przodu to spała na wpół siedząc
 
Bardzo lekko sie prowadzi i latwo kreci. Ja bralam jeden za drugim tylko pod uwage. Te jeden obok drugiego sa szersze i w sklepie czy gdzies ciezko wydaje mi sie nimi przecisnac. A co do wyciagania dziecka to tez mialam obawy mysle ze wyjdzie w praniu ale zawsze mozesz budke złożyć i pokrowiec sciagnac i Bedzie miejsce zeby druga dzidzie wyciagnac [emoji5]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
No wyglada on jednak na bardzo dobry wózek i jest zgrabny! Ja nie mam w domu miejsca na wózek,ale ten może by się zmieścił. Mnie jedyne co zastanawia to jak druga dzidzia tam będzie wkładana i wyciągana czy to nie będzie uciążliwe i jak będę widzieć. A szerokość i długość tego wózka to jaka jest? Nie ufam tym sprzedawcom co tam piszą na stronach :0 a kolor mąż ładny wybrał:)
 
Powiem tak jak tylko przyjechał to odrazu mąż go rozłożył również w domu. Mieści się w standardowe drzwi 80 bo ma 78 cm szerokości więc bez problemu. Prowadzi się go również fajnie dzięki skrętnym przednim kołom. Ja jestem zadowolona. Jedyny mankament to to ze jest dość ciężki.

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi się wydaje,nie ma wózka idealnego,dla bliźniaków. Ten mówisz cięższy i może szeroki,ale w drzwi się mieści,ale za to cena jest dobra.Mojemu mężowi pewnie się spodoba i będzie chciał a zwłaszcza,ze cena jest kusząca,ale ja sama nie wiem już :( w domu i tak nie są rady go trzymać.
 
Ten nasz graco quattro duo jest fajny bo tylne siedzisko jest wyżej i bez problemu dziecko z tyłu wszystko widzi, ale minus jest taki że przednie siedzisko się za bardzo nie rozkłada do spania, czasem jak któraś z dziewczynek siedziała z przodu to spała na wpół siedząc
No właśnie widzisz,dlatego z wózkiem jeden obok drugiego nie ma takiego problemu. Ale za to szerszy,coś za coś a ja muszę coś wybrać bo to już wrzesień :(
 
Mi się wydaje,nie ma wózka idealnego,dla bliźniaków. Ten mówisz cięższy i może szeroki,ale w drzwi się mieści,ale za to cena jest dobra.Mojemu mężowi pewnie się spodoba i będzie chciał a zwłaszcza,ze cena jest kusząca,ale ja sama nie wiem już :( w domu i tak nie są rady go trzymać.
Nie ma dlatego każdy musi podjąć decyzję sam. Bo jednemu podoba się taki ale coś tam jest nie tak, a drugiemu taki i tam zaś coś innego jest nie tak

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No wyglada on jednak na bardzo dobry wózek i jest zgrabny! Ja nie mam w domu miejsca na wózek,ale ten może by się zmieścił. Mnie jedyne co zastanawia to jak druga dzidzia tam będzie wkładana i wyciągana czy to nie będzie uciążliwe i jak będę widzieć. A szerokość i długość tego wózka to jaka jest? Nie ufam tym sprzedawcom co tam piszą na stronach :0 a kolor mąż ładny wybrał:)
Teraz nie ma mnie w domku jak wroce to zmierze i Ci napisze [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry