reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ja chyba kupię taki wózek z allegro za 1370zł+ przesyłka. Jest głęboki+spacerówka+foteliki.
Przyznam, że głównie chodzi mi o cenę. Mieszkam w domu jednorodzinnym więc z drzwiami nie ma problemu a do sklepów mój mąż uwielbia chodzić więc nie będę musiała ciągać dziewczynek ze sobą, tylko on szybko poleci i kupi co trzeba. Ale ciągle się nad tym wózkiem zastanawiam. Na początku chciałam Dorjana ale ten tańszy :)
 

Załączniki

  • da84e030497b9b6d852c4c20e52d.jpg
    da84e030497b9b6d852c4c20e52d.jpg
    30 KB · Wyświetleń: 89
reklama
Ja chyba kupię taki wózek z allegro za 1370zł+ przesyłka. Jest głęboki+spacerówka+foteliki.
Przyznam, że głównie chodzi mi o cenę. Mieszkam w domu jednorodzinnym więc z drzwiami nie ma problemu a do sklepów mój mąż uwielbia chodzić więc nie będę musiała ciągać dziewczynek ze sobą, tylko on szybko poleci i kupi co trzeba. Ale ciągle się nad tym wózkiem zastanawiam. Na początku chciałam Dorjana ale ten tańszy :)
Co to za wozek

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My także wybraliśmy jeden za drugim, tylko baby Jagger City select. Używany za 2100 zł, właśnie jutro po niego jedziemy :) testowaliśmy oba rozwiązania po tym jak posadziliśmy naszą 6 łatkę i dla mnie ten jeden obok drugiego jest za ciężko i mniej funkcjonalny według mnie oczywiście. A z uwagi na to że mamy już dwoje dzieci I potrzebuje czegoś co szybko się składa a przy tym jest bardzo funkcjonalne, zwłaszcza zajmujące miejsce w samochodzie, bo woże swoje starszaki na zajęcia a także do szkoły, więc padł wybór na niego :)
 
Nasz mieści się w standardowe drzwi w domu, więc jakoś bardzo szeroki nie jest. Moja siostra ma jeden za drugim i jest średnio zadowolona. Jeśli jeden obok drugiego to brałabym ż osobnymi budkami żeby dzieci miały każdy swoją przestrzeń. Oglądałam w sklepie z jedną budką i sprzedawczyni odradzała. Przy jeden obok drugiego jest szerzej i w sklepach może być problem, ale na zakupy i tak nie będę jeździć sama, więc zawsze ktoś będzie do pomocy. Przy jeden za drugim jest ograniczona widoczność dziecka z tyłu i czytałam, że w spacerówkach jedno kopie drugie, ale za to są węższe i łatwiej w sklepach. Każda mama ma swoje typy. Ja nie żałuję wyboru. Przy podwójnym wózku nigdy nie będzie łatwo i prosto

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
20170723_180935.jpg My mamy mountain buggy duet- jeden obok drugiego. Mamy bardzo mała windę i niestety wszystkie inne wózki odpadały. A chciałam mieć jeden obok drugiego, tak żeby widzieć dwójkę dzieci dobrze. Nasz ma tylko 65 cm szerokości, jest lekki, fajnie nim się skręca . Ale minusem jest cena:( nowy z akcesoriami to 7 tys., ale udało nam się kupić używkę na połowę ceny.
Na zdjęciu jest nie do końca złożony, budki nie są "ponaciagane" ;)
@Blanka8 ja chyba nie dałabym rady na weselu, już za często boli mnie brzuch i uciska. Myślę, że wszyscy zrozumieją, jeśli się nie pojawisz.
 

Załączniki

  • 20170723_180935.jpg
    20170723_180935.jpg
    713,2 KB · Wyświetleń: 118
Ostatnia edycja:
reklama
1504967511-aaaaaa.jpeg
moja siostra ma taki i żałuje. Mówi, że do tego dziecka na dole jest bardzo kiepski dostęp.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry