reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

@kamiladon jakie śliczne, aż się popłakałam ze wzruszenia . Jakie podobne i po ciąży dwujajowej. Ja też tak chcę. Sto lat
@Kapinka trzymamy kciuki.
Mam takie pytanie do was, bo nikt mi lepiej nie doradzi. Mam wesele 28 października w męża rodzinie, będę w 29 tygodniu. Czy będę w stanie na nie iść? Albo czy warto tak ryzykować? Mój mąż będzie akurat w pracy za granicą i jak coś to trzeba będzie go ściągnąć. Nie wiem czy nie odpuścić. Co myślicie? Teraz jak chodzę to tak mi coś kłuje w prawym boku, że szok. Jak mogę to leże, a nie wiem co będzie za 7 tygodni.
 
reklama
Dziewczyny wczoraj źle się czułam. W nocy obudziły mnie wody,odeszły. Teraz robią mi ktg i mam nadzieję że wezmą na cc. Termin był na 18.09 . Mam nadzieję że dziewczynki będą ważyć ponad 2 kg tak jak z usg. Skurcze mam co 4 min. Denerwuje się bardzo. Proszę trzymajcie kciuki za nas!odezwę się jak tylko będę mogła

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Kapinka nic się nie denerwuj, znaczy że już :)Teraz dziewczynki są już bezpieczne tydzień w tą czy w tą nie zrobi im już różnicy. Trzymaj się dzielnie kochana, ściskam :*
 
Powodzenia @Kapinka ! Jak dojdziesz do siebie to daj koniecznie znac co u Was! :)
Blanka 8 według mnie śmiało możesz nie iść na wesele zwłaszcza że Cię coś boli i kluje.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny wczoraj źle się czułam. W nocy obudziły mnie wody,odeszły. Teraz robią mi ktg i mam nadzieję że wezmą na cc. Termin był na 18.09 . Mam nadzieję że dziewczynki będą ważyć ponad 2 kg tak jak z usg. Skurcze mam co 4 min. Denerwuje się bardzo. Proszę trzymajcie kciuki za nas!odezwę się jak tylko będę mogła

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom

Trzymamy kciuki ✊✊✊
 
Hej dziewczyny. Co słychać ? Ja już po dwóch śniadaniach i pije herbatkę w łóżku. Dziś mam zamiar leżeć i odpoczywać dużo,zobaczymy jak mi to wyjdzie,wstanę potem tylko zrobić naleśniki:p mam zamiar dziś szukać jakiegoś wózka na necie i podjąć decyzje aby w październiku już mieć.Moze któraś z Was już ma albo jakies typy? Ja chce jeden obok drugiego.
@Blanka8 hej,ja na twoim miejscu bym się na wesele nie ciągnęła jak już masz jakies bóle,ja mam często z prawej strony tez,ale to chyba mała jak się mała wypina,ale ja 26 tydz. Zrobisz jak uważasz,ale powinnaś odpoczywać raczej,chyba,ze to jest bardzo blisko i mogłabyś pójść i jak będziesz zmęczona to wyjdziesz,ale tak to nie zabardzo chyba.
 
Bramka ja chyba też dałabym sobie spokój z weselem, chyba że czujesz się naprawdę na siłach.

Marti my mamy Danny Dorian. Ma pochlebne recenzje ze strony bliźniakowych mam i udało się nam kupić zadbany używany 3w1 za 1200, a nowe są po 2700 zł.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jeden dzień czuję się dobrze, a drugiego mnie wszystko boli. Boję się ryzykować jak z tego co obserwuję, to dużo mam trafia do szpitala po 30 tygodniu. Ja mam planowaną CC na 38 tydzień, akurat po świętach, a chciałbym, żeby dzieci były ze stycznia. Jednak w życiu niczego nie można planować :).
 
Do góry