reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ja miałam płytowe angelcare po córce jeden i drugi kupiłam.na tych na.pieluszkach się nie znam ;)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochana nie wiem ale jest na fb taka grupa bliźniaki na piersi czy jakoś tak i tam.dziewczyny walczyły. Ja się poddałam więc nie podpowiem.
Ja mało przytyłam ale ja od samego początku byłam na bardzo zdrowej diecie czyli.mało tluszczu, a potem jeszcze bez.cukru i chleba ze względu na cukrzycę no i zapas przed ciążą miałam ;)
Monitory oddechu miałam i uzywałam jakoś do pół roku i polecam zdecydowanie dla.własnego spokoju.
Córeczka zniosła bardzo.dzielnie i zakochana jest w dzieciach także tu problemu nie było. Stała się bardziej samodzielna i pozwalałam jej pomagać ile chce i potrafi do tej pory.
Ja uwielbiam.spać i to niewyspanie mnie dobijalo i czasem dobija. Ale starsza przesypiala całe noce od 3 miesiacar więc teraz miałam za swoje :)


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Fajnie że się odezwałaś na tym forum, zwłaszcza że warto posłuchać różnych doświadczeń by lepiej się przygotować o ile można na to wszystko ;)
Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam całą rodzinkę:)
 
Ja zmęczona idę leżakować zaraz. Prania miałam sporo,ugotowałam i zjadłam obiad i to ciacho zrobione :) teraz juz tylko będę odpoczywać!
Zadzwonił w końcu lekarz po tygodniu i na szczęście wszystko dobrze,mocz i krew.
@Shamel jak się masz?
 
@Shamel jak Twoje wyniki i jak się czujesz?
@Kapinka a Ty jak tam? Brzuch dalej rośnie w oczach?:)
Dziewczyny wczoraj źle się czułam. W nocy obudziły mnie wody,odeszły. Teraz robią mi ktg i mam nadzieję że wezmą na cc. Termin był na 18.09 . Mam nadzieję że dziewczynki będą ważyć ponad 2 kg tak jak z usg. Skurcze mam co 4 min. Denerwuje się bardzo. Proszę trzymajcie kciuki za nas!odezwę się jak tylko będę mogła

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wczoraj źle się czułam. W nocy obudziły mnie wody,odeszły. Teraz robią mi ktg i mam nadzieję że wezmą na cc. Termin był na 18.09 . Mam nadzieję że dziewczynki będą ważyć ponad 2 kg tak jak z usg. Skurcze mam co 4 min. Denerwuje się bardzo. Proszę trzymajcie kciuki za nas!odezwę się jak tylko będę mogła

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki ! Będzie dobrze!

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny wczoraj źle się czułam. W nocy obudziły mnie wody,odeszły. Teraz robią mi ktg i mam nadzieję że wezmą na cc. Termin był na 18.09 . Mam nadzieję że dziewczynki będą ważyć ponad 2 kg tak jak z usg. Skurcze mam co 4 min. Denerwuje się bardzo. Proszę trzymajcie kciuki za nas!odezwę się jak tylko będę mogła

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymamy kciuki! Powodzenia :) odezwij się
 
Do góry