reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Marti nie chcę was straszyć :)
Moj mąż był tylko tydzień, często pomaga mi mama ale nie całe dnie. Ogólnie było ciężko ale to dlatego, że oboje mieli kolki . Do tego zaliczyliśmy zapalenie płuc w drugim miesiącu zycia i dwa tygodnie kolejne w szpitalu.
Ogolnie tych pierwszych miesięcy wolę nie pamiętać :)
Ale od samego poczatku.karmilam ich butelką na lezakach w jednym momencie. Jeśli jedno się budziło po 3h to.drugie też dostawało. Do spania w dzień też zmuszałam w jednym momencie aż w końcu się ustawili i do tej pory obie drzemki mają razem.
Ogólnie jeśli to.twoje pierwsze dzieci to nie będzie tak zle. Pamietaj tylko że.jesli w.nocy nie dadzą ci spać to śpij z nimi w dzień kiedy tylko możesz. To bardzo ważne.
Ogólnie po 4 miesiącu już było lepiej, a teraz już naprawdę spoko.


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki,właśnie słyszałam żeby drzemać jak dzieci śpią i to jest bardzo ważne,żeby mama była wypoczęta.Mam nadzieje,ze miesiąc jak mąż będzie to jakoś ogarniemy a później to już sie nauczę co i jak i ogólnie staram się myśleć pozytywnie. A właśnie z tym drzemaniem i karmieniem,chce karmić piersią ale zobaczymy jak to będzie,to czy razem karmiłaś je w tym samym czasie i spały tez razem,a jak nie beda chciały to co wtedy trzeba jakoś zmusić do spania :p
 
Uwielbiam szarlotkę,ale za dużo roboty jak dla mnie, chce coś słodkiego na szybko,a na szarlotkę mam nadzieje będę miała jeszcze sile,aby zrobić wkrótce ;)
 
Chyba zrobie ciasto kinder country bez pieczenia moj maz je uwielbia [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Nigdy nie próbowałam chyba,ale brzmi smacznie :) ja lecę robić to ciacho i łososia z ziemniakami a potem będę leżakować dalej,pewnie jak mąż wróci to będziemy coś razem robić,ale postaram się odezwać. A kiedy ty masz termin w ogóle,ze zapytam,bo zapomniałam,albo nie doczytałam:) miłego
 
Nigdy nie próbowałam chyba,ale brzmi smacznie :) ja lecę robić to ciacho i łososia z ziemniakami a potem będę leżakować dalej,pewnie jak mąż wróci to będziemy coś razem robić,ale postaram się odezwać. A kiedy ty masz termin w ogóle,ze zapytam,bo zapomniałam,albo nie doczytałam:) miłego
29.12 [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana nie wiem ale jest na fb taka grupa bliźniaki na piersi czy jakoś tak i tam.dziewczyny walczyły. Ja się poddałam więc nie podpowiem.
Ja mało przytyłam ale ja od samego początku byłam na bardzo zdrowej diecie czyli.mało tluszczu, a potem jeszcze bez.cukru i chleba ze względu na cukrzycę no i zapas przed ciążą miałam ;)
Monitory oddechu miałam i uzywałam jakoś do pół roku i polecam zdecydowanie dla.własnego spokoju.
Córeczka zniosła bardzo.dzielnie i zakochana jest w dzieciach także tu problemu nie było. Stała się bardziej samodzielna i pozwalałam jej pomagać ile chce i potrafi do tej pory.
Ja uwielbiam.spać i to niewyspanie mnie dobijalo i czasem dobija. Ale starsza przesypiala całe noce od 3 miesiacar więc teraz miałam za swoje :)


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@adunnnia90 ,@Marti92 i @Necia0 czytam o Waszych ciastach ale po dzisiejszej dawce glukozy coś chyba nie będę nic piekła;) zresztą przespałam po niej pół dnia, dopiero się obudziłam. A muszę się jeszcze spakować bo jedziemy dzisiaj do mojego rodzeństwa na wieś na weekend, bardzo się cieszę, że w końcu wyrwę się z tych 4 ścian:)
 
Kochana nie wiem ale jest na fb taka grupa bliźniaki na piersi czy jakoś tak i tam.dziewczyny walczyły. Ja się poddałam więc nie podpowiem.
Ja mało przytyłam ale ja od samego początku byłam na bardzo zdrowej diecie czyli.mało tluszczu, a potem jeszcze bez.cukru i chleba ze względu na cukrzycę no i zapas przed ciążą miałam ;)
Monitory oddechu miałam i uzywałam jakoś do pół roku i polecam zdecydowanie dla.własnego spokoju.
Córeczka zniosła bardzo.dzielnie i zakochana jest w dzieciach także tu problemu nie było. Stała się bardziej samodzielna i pozwalałam jej pomagać ile chce i potrafi do tej pory.
Ja uwielbiam.spać i to niewyspanie mnie dobijalo i czasem dobija. Ale starsza przesypiala całe noce od 3 miesiacar więc teraz miałam za swoje :)


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Czyli prawdą jest to co mówią mi mamy bliźniakow- pierwszy rok najtrudniejszy. Ale jak się patrzy potem na takie dwa słodziaki z Twojego zdjęcie to się o tym zapomina i pewnie wynagradza to nieprzespane noce:)
Jakie monitory kupiliście? Plytkowe? Ja właśnie dla własnego spokoju ostatnio kupiłam, mam takie przypinane do pieluszki i zastanawiam się, czy będą ok.
 
reklama
Do góry