reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

@Alina1987 chyba mamy podobne brzuszki tylko u mnie jest 21 tydzień :-)
@tusiaczzek1988 chłopaki zajmują trochę miejsca :-)
@Kapinka dziwię się do tej pory jak myłaś podłogę na kolanach i tak biegałaś, jak mi już ciężko buty założyć, a jak schylam się przy sprzątaniu, to zaraz mnie rwie na wymioty.
No a ja jeszcze 15 lipca miałam swój ślub na którym tańczyłam jakby nigdy nic. Nie wspomnę że sama z mama piekłam ciasta i wszystkie dania też sami przygotowywaliśmy. A zaraz po ślubie po zdaniu sami przeprowadzalismy się i tak jak pisałam podłogi na kolanach,wszystkie ciuchy ukladalam do szaf,szkliwo itp.a teraz ledwie chodzę. Masakra jak to potrafi szybko się zmienić...

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzis tez jakoś tak mnie boli z rana było ok a popołudniu sie zaczęło, właśnie wzięłam paracetamol i leżę.
Termin mam według prenatalnego na 12.12.
A najbliższa wizyta w piątek, muszę zapytać pani doktor bo nie ukrywam trochę mnie to martwi, miałam spokój teraz jakiś czas i od właśnie kilku dni ale nie codziennie dopada mnie taki ból brzucha....z tym że nie martwię się jakoś bardzo bo tak jak mówię te bóle mam od początku ciąży.
Ja mam na 13.12 :)
Troche lepiej u mnie,ale jutro mam wizyte i powiem jej o tym brzuchu,bo mnie to martwi.
 
Hej dziewczynki.
U nas weekend,trochę sprzątania było,planowania a tak to odpoczywamy i spędzamy razem z mężem wspólnie czas póki ma wolne;)
Ja nie miałam jeszcze szyjki badanej,jutro pierwsza wizyta u ginekolog w ogóle tak to tylko ta położna,co mnie już wkurza :D
Moje dziewczynki są na ogół spokojne,zwłaszcza jedna po prawej stronie ale zdarzy się jakiś bolesny kop ;p
Miłego dnia :)
 
Dziewczyny byłam dzisiaj odwiedzić koleżankę, która w czerwcu urodziła 2 córeczki. Są urocze, na dodatek byliśmy parę godzin i były naprawdę grzeczne, leżały w łóżeczku, zajmowały się sobą i karuzela. Obserwowały nas i uśmiechały się na zmianę. jedna tylko raz zapłakała, po prostu nie wierzyłam. W nocy ponoć też tylko na jedzenie są budzone. Mam nadzieję, że moje 2 urwisy w brzuchu zostały przez nie zaczarowane i też będą takie grzeczne:)
A poza tym jak tak patrzyłam na takie dwa słodziaki to nawet sobie nie wyobrażam mieć teraz jednego dziecka, tylko bliźniaki ;)
 
No a ja jeszcze 15 lipca miałam swój ślub na którym tańczyłam jakby nigdy nic. Nie wspomnę że sama z mama piekłam ciasta i wszystkie dania też sami przygotowywaliśmy. A zaraz po ślubie po zdaniu sami przeprowadzalismy się i tak jak pisałam podłogi na kolanach,wszystkie ciuchy ukladalam do szaf,szkliwo itp.a teraz ledwie chodzę. Masakra jak to potrafi szybko się zmienić...

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
@Kapinka naprawdę podziwiam :) jeszcze to własne wesele, które wiadomo że wymagało wiele sił i przygotowań. Więc na pewno wytrzymasz jeszcze te dwa tygodnie:)
 
Powiem Wam, że czasami juz chciałabym tulić moje Skarby, a za chwilę jakieś żale mnie nachodzą, że juz nie bedzie brzuszka i tego słodkiego kopania...
 
Oj ja juz czekam i nie moge sie moich skarbow doczekac [emoji7] mam nadzieje ze do grudnia szybko czas mi zleci [emoji6]
A wczoraj z mezem wybralismy sie na duze zakupy i wyprawka gotowa, wszystko z listy pokupione: ciuszki, kosmetyki, chemia, przybory, pampersy itp. Mebelki i wozek maja byc w przyszlym tygodnou wiec dziewczyny teraz do grudnia to mogę tylko lezec i pachnieć [emoji1][emoji6]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki.
U nas weekend,trochę sprzątania było,planowania a tak to odpoczywamy i spędzamy razem z mężem wspólnie czas póki ma wolne;)
Ja nie miałam jeszcze szyjki badanej,jutro pierwsza wizyta u ginekolog w ogóle tak to tylko ta położna,co mnie już wkurza :D
Moje dziewczynki są na ogół spokojne,zwłaszcza jedna po prawej stronie ale zdarzy się jakiś bolesny kop ;p
Miłego dnia :)
A jak sie czujesz? Jak twardnienie brzucha? Czekam na informacje z jutrzejszej wizyty [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj ja juz czekam i nie moge sie moich skarbow doczekac [emoji7] mam nadzieje ze do grudnia szybko czas mi zleci [emoji6]
A wczoraj z mezem wybralismy sie na duze zakupy i wyprawka gotowa, wszystko z listy pokupione: ciuszki, kosmetyki, chemia, przybory, pampersy itp. Mebelki i wozek maja byc w przyszlym tygodnou wiec dziewczyny teraz do grudnia to mogę tylko lezec i pachnieć [emoji1][emoji6]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
A co kupiłaś z chemii i kosmetyków??
 
reklama
Bepanten, sudocrem i kosmetyki dla niemowlat od 1 dnia zycia wszystkie z hipp wzielam. Plyny do prania i płukania specjalne do prania ubran dla niemowlat. Chusteczki do tyleczka, sol spray do noska, octanisept. Waciki, patyczki tak mysle czy nic nie ominelam...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry