reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

A ile butelek na początek planujecie kupić? Ja na razie mam tylko 2 i jeszcze muszę dokupic.. i nie wiem, czy lepszy będzie smoczek lateksowy czy silikonowy?
My kupilismy 2xdr browns i 2xavent. Takie jak na zdj i smoczki juz byly w zestawach.
Materace zamowilam razem z lozeczkami pianke-kokos bo naczytalam sie na internecie o jakis robakach w gryka pianka kokos

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
1504473464-aaaaaa.png
1504473477-aaaaaa.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja też planuje kupić 2 małe buteleczki i 2 duże w razie czego. Jak nie przydadzą się na początku, to na pewno później :)
 
Ja mam na 13.12 :)
Troche lepiej u mnie,ale jutro mam wizyte i powiem jej o tym brzuchu,bo mnie to martwi.

Daj koniecznie znać co lekarz powiedział na wizycie. Ja wczoraj co prawda z bólem miałam spokój ale to tak jak pisałam nie występuje u mnie codziennie...za to kłuło mnie wczoraj raz po prawej raz po lewej to zaś pośrodku, ale to może ma związek z wypróżnieniem bo już drugi dzień nie byłam... Ale dziś wypiję miarkę syropu przed śniadaniem to na pewno pójdę za potrzebą...
 
Dziewczyny a co myślicie o całym takim zestawie? Opłaca się czy nie? To moja pierwsza ciąża i powiem Wam, że trochę mnie te wszystkie zakupy przerażają :)
*Spam* :( Moderator usunął link do strony :(
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry dziewczyny. U nas pogoda deszczowa,ja lecę do szkoły a o 16 mam wizytę. Z brzuchem to tak już nie twardy ciagle,ale i tak napina się często w ciągu dnia ,jakby mniej albo się przyzwyczaiłam o_O
Co do wyprawki to ja oprócz ciuszków,paru gadżetów,kosza to nie mam nic. Wczoraj zrobiliśmy właśnie listę z mężem i podzieliliśmy ja. Część rzeczy kupimy teraz we wrześniu i właśnie m.in. laktator elektryczny,bo nie wyobrażam sobie tego manualnego:errr: a reszta już w październiku to już ostatecznie,ale jakie to sumy wyszły :oo: u was tez tak,ile mniej więcej kosztuje was wyprawka ze wszystkim?
@tusiaczzek1988 dzieki,odezwę się po południu :) a ty pij jakies jogurty i mleko,mi pomaga :)
Miłego dnia :happy:
 
Te butelki z Aventu są bardzo fajne, moje dziewczynki od urodzenia je używają, teraz czekam na promocję na te butelki, w tamtym roku kupowalismy z mężem komplet butelek 2 duże i 2 małe plus Szczotka do butelek i najmniejszy smoczek i ten cały zestaw był za 15e a teraz kosztuje 49.99e
 
Ja po dziewczynkach wszystkie ciuszki sprzedałam i teraz wszystko będę musiała kupić :D na szczęście jest grupa na fb i dziewczyny z miasta w którym mieszkam sprzedają ciuszki za grosze :) dla bliźniąt mam tylko w wózek, i jeszcze jeden fotelik do wózka musimy dokupić
 
@Kamilllla a jak się czujesz? Nie masz już żadnych plamien?
@Marti92 z naszej listy na szczęście mam poodhaczane coraz więcej rzeczy, ale już nawet nie liczę, ile na to kasy poszło.. wydawało mi się, że najwięcej to będzie wózek, mebelki i łóżeczka, a okazuje się, że te mniejsze rzeczy wyprawkowe to też niemały wydatek. Ale w sumie takie wydatki mnie cieszą :)
Jedna rzecz, która może nie jest niezbędna, ale postanowiliśmy zaszaleć to monitory oddechu. Zdania na ich temat są podzielone, ale ja jestem straszną panikara, więc pewnie całą noc bym tylko słuchała, czy dzieci oddychają. A tak może się prześpię pół godzinki jak dobrze pójdzie;)
@adunnnia90 o tych robakach w materacach z gryka nigdzie nie slyszalam, ale jak zobaczyłam Twoj wpis to po nim już na pewno nie kupię takiego materaca;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Właśnie jem sporo nabiału no ale ostatnimi czasy strasznie smakuje mi czekolada hehh tak bardzo że nie umiem się powstrzymać i przypuszczam że tu mamy winowajcę hehh :-)
Ja mam tak z nutella:D ciagle bym mogła jeść,ale staram się jesc dużo nabiału właśnie tez i owoce,warzywa. Tymbardziej,ze to właśnie żelazo tak działa zatrzymująco :p wiec trzeba urozmaicić trochę,aby było lżej ;)
 
Do góry