reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Butelki, smoczki, zestaw do paznokci, termometr do wody, termometr do mierzenia tem ciala, szczoteczka do wlsow, myjki-do mycia no i wszystko do torby do szpitala dla mnie piżamy szlafrok staniki majteczki podklady itp

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bepanten, sudocrem i kosmetyki dla niemowlat od 1 dnia zycia wszystkie z hipp wzielam. Plyny do prania i płukania specjalne do prania ubran dla niemowlat. Chusteczki do tyleczka, sol spray do noska, octanisept. Waciki, patyczki tak mysle czy nic nie ominelam...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
To zaszaleliscie:) teraz już rzeczywiście możesz czekać spokojnie do grudnia. Też już kompletuje wyprawkę, mam jeszcze kilka pieluch tetrowych i flanelowych na liście oprócz tego co wymieniłas, chyba że były ale gdzieś mi umknęły;)
A myślicie teraz o kupnie laktatora elektrycznego czy czekacie czy będzie potrzebny do narodzin dzieciaczkow?
 
To zaszaleliscie:) teraz już rzeczywiście możesz czekać spokojnie do grudnia. Też już kompletuje wyprawkę, mam jeszcze kilka pieluch tetrowych i flanelowych na liście oprócz tego co wymieniłas, chyba że były ale gdzieś mi umknęły;)
A myślicie teraz o kupnie laktatora elektrycznego czy czekacie czy będzie potrzebny do narodzin dzieciaczkow?
Tak pieluchy tez kupione i te i te. Laktator ma moja bratowa elektryczny i siostra reczny wiec to odpadlo bo pozycze [emoji5] kocyki, kolderki, poszewki, body, skrpetki, czepeczki, przewijak, wanienka i stelaz doslownie wszystko tak jak lista byla dluga tak wszystko zakupione [emoji3]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak pieluchy tez kupione i te i te. Laktator ma moja bratowa elektryczny i siostra reczny wiec to odpadlo bo pozycze [emoji5] kocyki, kolderki, poszewki, body, skrpetki, czepeczki, przewijak, wanienka i stelaz doslownie wszystko tak jak lista byla dluga tak wszystko zakupione [emoji3]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale fajne jest takie kompletowanie wyprawki, ja uśmiecham się jak głupia jak kupuję kolejne rzeczy;) dzisiaj dostałam ciuszki takie malutkie 50 od koleżanki tej od bliźniaczek to kilka razy już je oglądałam:)
 
Ja sprzedała swój laktator, ale i tym razem zamierzam zakupić już wcześniej. Elektryczny bo było łatwiej kiedy go mialam niż w przypadku syna kiedy ręcznie trochę mi to czasu zajmowalo. Bardzo mi się przydał już w szpitalu kiedy miałam kryzys po cesarce, zeby rozkręcić laktacje, potem uporac sie z nawałem, dzieki czemu zapasów mleka mialam na miesiąc co przydalo sie przy wyjsciach :) więc to dla mnie zakup obowiązkowy.
 
Ale fajne jest takie kompletowanie wyprawki, ja uśmiecham się jak głupia jak kupuję kolejne rzeczy;) dzisiaj dostałam ciuszki takie malutkie 50 od koleżanki tej od bliźniaczek to kilka razy już je oglądałam:)
Oj ja tez kilka razy dziennie przegladam ciuszki[emoji7]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam ręczny laktator, elektryczny pożyczę od siostry. Musze gdzies kupić takie ciepłe czapeczki i rekawiczki na zimę. Czekam na Pepco, może coś sie pojawi. Fundusze ograniczone, wiec kupuję co niezbędne, a potem będę ewentualnue dokupować.
 
A ile butelek na początek planujecie kupić? Ja na razie mam tylko 2 i jeszcze muszę dokupic.. i nie wiem, czy lepszy będzie smoczek lateksowy czy silikonowy?
 
Ja mam 2 z canpol babys z Pepco. Kupilam 3 uzywane z Aventy i siostra ma mi coś podrzucić po swoich Maluchach. Ale na smoczkach sie nie znam.

A materacyki juz macie?
 
reklama
Ja mam 2 z canpol babys z Pepco. Kupilam 3 uzywane z Aventy i siostra ma mi coś podrzucić po swoich Maluchach. Ale na smoczkach sie nie znam.

A materacyki juz macie?
Nie, kupię razem z łóżeczkami, ale ten wydatek zostawię już na październik. Tylko właśnie nie wiem czy brać materac pianka-kokos czy gryka-pianka-kokos...
 
Do góry