reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

I mamuśki w Auchan jest promocja na bodziaki 100% bawełny po 6 zł
1498826824-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Oska fajne bodziaki :) ja też mam kilka z Auchan. Ja narazie nie kupuje juz ubranek. Będę kupować na bieżąco Tz mam już wszystko na 56 i troszkę na 62 ale powiem wam ze te moje klopsy jeśli dotrwamy do terminu chyba beda spore. Boje się już kupować bo nie wiem co będzie potrzebne. A wiadomo koszty nie są małe.

Z wyprawki mamy juz chyba wszystko. Poza właśnie wózkiem. Nasz nowy kosztuje 2400. To jest dla mnie tak kosmiczna kwota ze chyba dlatego się wstrzymuje :baffled::baffled: no ale jestem zdecydowana na konkretny model a to już coś :-D

Oska masz najlepszy czas na zakupy. Tym bardziej ze płeć juz znacie :) U mnie 29 +1 od 24 tyg juz sobie nie wyobrażam chodzenia po sklepach bardzo napina mi się brzuch. I już nawet nie chodzi o to ze to jest zagrozenie bo szyjka trzyma tylko zwyczajnie fizycznie się nie da :( większość kupowałam w necie.
 
Ja już mam, jestem w 19 tyg. Kupiłam go jakieś dwa tyg temu, bo trafiła się okazja. Mam Doriana. Znalazłam go na olx za 1200 zł, a nowy 2700!![emoji3]
1498826663-aaaaaa.jpeg
Tutaj jest tylko tak wstępnie złożony, więc wygląda jak wygląda. Sprawdziłam i mieści się w drzwi, więc nie żałuję zakupu.[emoji4]
Bardo fajny Też mamy ! :)
1498835338-aaaaaa.jpeg
 
Tez fajne te wózki. :)

Malinowa a dzieci na zfjeciu wygladaja przeuroczo ;)

nasz wybór to Jedo Fyn Duo. Tez jeden obok drugiego. Ma chyba największe gondole i uda nam się przez zimę pojeździć. Z synkiem używałam przez 8 miesięcy. Spacerówka jest słaba ale kolo 10 miesiąca kupimy juz cos innego. Lepiej składanego. Będzie wchodzić fajna spacerówka z maxi cosi... Kupa kasy na wózki. Ale to jest jednak rzecz która musi bardzo dobrze pasować do potrzeb rodziców.. . Glownie mamy :happy:
 
Hej. Właśnie wracam z IP. Wszystko w porządku z maluchami - tylko zastanawia mnie czy różnica w gramaturze jest ok. synek wazy 436 g a córcia 367 g ;) - 21+2 tc

A co do wózka zamówiłam o taki
1498903879-aaaaaa.png


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Hej. Właśnie wracam z IP. Wszystko w porządku z maluchami - tylko zastanawia mnie czy różnica w gramaturze jest ok. synek wazy 436 g a córcia 367 g ;) - 21+2 tc

A co do wózka zamówiłam o taki
1498903879-aaaaaa.png


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej. To super, że wszystko w porządku[emoji4] . Z wagą niestety nie pomogę, bo się nie znam. A lekarz coś mówił?
 
reklama
Ja jestem w 19 tyg i moje maluchy na ostatnim usg miały 227 i 234 g. Lekarz też nic nie mówił, więc to może nic niepokojącego. Głowa do góry [emoji11]
 
Do góry