reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Witam się :D
Jestem w 21 tc 2o2k :) na ostatnim usg były 2 dziewczynki :)
Jak myślicie jest możliwość pomyłki?-czy w obecnych czasach raczej rzadko się to zdarza?
Jakieś rady ?
Może sugestie ?
Jak przetrwać resztę ciąży ?
Pozdrawiam
 
reklama
Witam się :D
Jestem w 21 tc 2o2k :) na ostatnim usg były 2 dziewczynki :)
Jak myślicie jest możliwość pomyłki?-czy w obecnych czasach raczej rzadko się to zdarza?
Jakieś rady ?
Może sugestie ?
Jak przetrwać resztę ciąży ?
Pozdrawiam
Witam nowa mame[emoji5]
Chyba zawsze jest możliwość pomyłki choć myślę że rzadko się to zdarza. A jak przebiega Twoja ciąża? W grupie siła-musimy jakoś wytrwać[emoji5]


Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Ja wczoraj miałam wizyte i parka zostaje parką[emoji7][emoji7]Wszystko w porządku. Serduszka jak dzwony. Za dwa tyg już połówkowe. Ludzie.. . Jak to leci...
Moja droga oby tak dalej [emoji5]czas strasznie szybko leci. Ja niedawno byłam w 4 tyg a tu już 25 tyg. Sama nie wiem kiedy to minęło...

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny co to może być?
Synka czuję cały czas, często kopie dosyć mocno bo nawet na brzuchu widać. Za to coreczka po drugiej stronie prawie wogole jej nie czuć z 2-3 kopniaki w ciągu dnia i to lekkie. Czy powinnam się niepokoic.
Partner jak przyłoży ucho do brzucha to słyszy pluskanie u obojga.
Miałyście tak że czulyscie ruchy tylko jednego?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny co to może być?
Synka czuję cały czas, często kopie dosyć mocno bo nawet na brzuchu widać. Za to coreczka po drugiej stronie prawie wogole jej nie czuć z 2-3 kopniaki w ciągu dnia i to lekkie. Czy powinnam się niepokoic.
Partner jak przyłoży ucho do brzucha to słyszy pluskanie u obojga.
Miałyście tak że czulyscie ruchy tylko jednego?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
W moim przypadku bylo podobnie,
Jedną z dziewczynek czułam bardziej,a druga mniej,jedna bardziej rozabiala w brzuchu,nie wiem od czego to zależy,u nas byla ciąża 1k2o,może jedna z dziewczyn jakoś bardziej byla schowana w brzuchu,nie wiem

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam ciążę 2k2o.
Jest dzień że mała kopie ale bardzo rzadko 2-3 razy a często że wogole. Zastanawiam się czy jak pojadę na IP to czy mi zrobią USG żebym była spokojniejsza

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kaska powiem Ci ze moze po prostu jedno byc urwiskiem i wierzgac caly czas a drugie to jego lustrzane odbicie albo po prostu lozysko tlumi ruchy. Tez tak mialam. Nie stresuj się. A jeszcze jak wiesz co je bardzo pobudza- czekolada lody jakis napój to spróbuj tego. Jak mniej się cos ruszaly to tak robilam a po chwili byla "makarena":D

Witam nowa mamusie i gratuluje podwójnego szczęścia:)

Oska gratulacje potwierdzenia płci:)
 
Oj ale zaniedbałam was :)
Ale ja tak nie mam weny i siły :/

Jestem bardzo zmęczona. Nie wiem jak dam rade jeszcze tyle tygodni :(

Jeśli chodzi o ruchy to chyba każda z nas ma tak samo. Ja miałam identycznie. Ale podczas usg okazało się ze dzieci tak się kręcą ze nie byłam w stanie ich zlokalizować :-D okazało się ze ich ruchy nakładają się a ja myślałam że to jedno kopie :)

Myślicie że wózek powinnam juz kupować? Kiedy wy zamierzacie?
 
Ja mam ciążę 2k2o.
Jest dzień że mała kopie ale bardzo rzadko 2-3 razy a często że wogole. Zastanawiam się czy jak pojadę na IP to czy mi zrobią USG żebym była spokojniejsza

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też tak mam. Synek wierci się codziennie, a Córeczkę nie jestem nawet pewna czy już czułam. U mnie też 2k2o i 19 tydzień. Przedwczoraj miałam usg i wszystko w porządku. Myślę, że to normalne, ale jeśli się martwisz to podjedź na ip.
 
reklama
Oj ale zaniedbałam was :)
Ale ja tak nie mam weny i siły :/

Jestem bardzo zmęczona. Nie wiem jak dam rade jeszcze tyle tygodni :(

Jeśli chodzi o ruchy to chyba każda z nas ma tak samo. Ja miałam identycznie. Ale podczas usg okazało się ze dzieci tak się kręcą ze nie byłam w stanie ich zlokalizować :-D okazało się ze ich ruchy nakładają się a ja myślałam że to jedno kopie :)

Myślicie że wózek powinnam juz kupować? Kiedy wy zamierzacie?
Ja już mam, jestem w 19 tyg. Kupiłam go jakieś dwa tyg temu, bo trafiła się okazja. Mam Doriana. Znalazłam go na olx za 1200 zł, a nowy 2700!![emoji3]
1498826663-aaaaaa.jpeg
Tutaj jest tylko tak wstępnie złożony, więc wygląda jak wygląda. Sprawdziłam i mieści się w drzwi, więc nie żałuję zakupu.[emoji4]
 
Do góry