reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ja też we wtorek mam wizytę. W piątek miałam test obciążenia glukozą-bleee. Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze. Mnie wizyty również stresują a z drugiej strony to ich wyczekuję, żeby wiedzieć czy wszystko w porządku.
Chyba faktycznie zainwestuję w monitory, przy pierwszej córce nie miałam, ale teraz to w sumie nie wiadomo kiedy urodzę, czy będą wcześniaki, itp. itd. Obawy większe.
Natalia a jakie będziesz mieć, z jakiej firmy?
 
reklama
Ja mam AngelCare pożyczalismy tez w rodzinie i ma dobrą opinię. Nasz ma już 5 lat i jest nadal sprawny. Warto może kupic używane? drugi dostaniemy od przyjaciół.też jest używany.

Na ta wtorkowa wizyte czekam bardzo... obawę mam o szpital. Bardzo chciałabym aby wyniki przede wszystkim moczu były dobre bo to może być i (czywiscie w moim przypaku) powód skierowania do szpitala a i tak mam zapowiedziany 32 tydzień na sterydy :(
No zobaczymy oby było dobrze :)
 
Ja chyba też muszę przestać czytać... Brzunio uroczy :) a pracujesz jeszcze? Jak się czujesz?
Ja od kiedy dowiedziałam się o ciąży czyli w 2tc jestem na zwolnieniu, pracowałam w chemicznym i szkodliwym środowisku przy bardzo monotonnej pracy więc zwolnienie było konieczne.
 
A jak tam u Was z wagą?
Ja w 2 tygodnie przytyłam 2 kg zaczynam chyba tycie.
Jak na 22 tc mam już 5.100 kg do przodu-dodam że mam sporą nadwagę i muszę się pilnować a wy?
 
Hej :) przepraszam, że tak ostatnio mało aktywna jestem ale ostatnie dwa tygodnie miałam tak zajęte że nie wiedziałam co mam z sobą zrobić. Nałożyło mi się jednocześnie remont mieszkania i montaż mebli a dzień po tym jak panowie skończyli malować mieszkanie miałam zaplanowany baby shower wiec musiałam w 24h wszystko posprzątać :) ale to już za mną :) teraz powoli będę się zabierać za pranie, układanie i porządkowanie rzeczy dla dziewczynek:) a u nich wszytko w jak najlepszym porządku ostatnio na wizycie w 29+0 ważyły 1299 i 1370 g i wszystko było w normie :) a ja ogólnie tez czuje się bardzo dobrze jak na razie jest to chyba najlepszy okres w końcu nic mnie nie boli, nie kręci mi się w głowie i mam siłę i energie żeby cokolwiek zrobić chociaż z chodzeniem zaczynają się powoli problemy dosyć szybko się męczę i chodzę jak pingwin :) jeśli chodzi o wagę to w tej chwili +11 kg i niestety mimo codziennego smarowania się i masowania pojawiły mi się rozstępy a tu jeszcze 2 msc przede mną :( a jak u Was udało się ich uniknąć ??


Hej mamusie :)

Monitor oddechu mamy po pierwszym synku i teraz będziemy mieli dwa. Monitor uratował życie mojemu synkowi. Byliśmy tydzień w domu. Uczyliśmy się siebie na wzajem. Pewnej nocy mój synek ulał. Jak się pozniej okazało ulewal nosem i buzia jednocześnie. Kiedy włączył się monitor był już czerowny jak burak i robił się siny. Gdyby nie to urzadzenie az boje sie myslec co moglo sie stac... Monitor dał mi spokojny sen i przede wszystkim życie mojego synka.
Nie namawiam nie oceniam każdy zrobi jak uważa. W wielu przypadkach okazuje się zbędny i to jest najlepsze! Będę używać i życzę sobie aby nigdy się nie włączył... :)

Dla mnie wizyta czy to w poradni patologii czy też u mojego lekarza jest bardzo stresująca i czekam zawsze jak na jakiś wyrok.
Teraz mam we wtorek. Jutro badania krwi i moczu. Zaczynam się martwić bo zaczynam puchnac :( oby białka w moczu nie było.

Nadia zagadasz? Jak się masz? My byłyśmy na tym samym etapie.
 
Dziewczyny wytlumaczy mi ktos na chlopski rozum jaka to jest ciaza jednokosmowkowa dwuowodniowa?, teraz wyczytalam na wyniku z usg prenatalnego lekarz mi tego nie tlumaczyl bo w sumie nie myslalam o to pytac a do mojego gina mam za tydzien dopiero. Czytam i czytam ale mam juz metlik od tego jakie to niesie zagrozenia?

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A jak tam u Was z wagą?
Ja w 2 tygodnie przytyłam 2 kg zaczynam chyba tycie.
Jak na 22 tc mam już 5.100 kg do przodu-dodam że mam sporą nadwagę i muszę się pilnować a wy?
Ja tez mam duza nadwage i narazie waga stoi w miejscu w pewnym momencie nawet schudlam 2kg a mam teraz 16 tydzien

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry