reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Ja dziś dziewczyny po kolejnej kontroli na patologi ciąży. Też przed wizytą się bałam bo dziewczyny trochę mniej ruchliwe były ale wszystko jest ok jedną waży 607g a druga 634g tak ze myślę że jest ok.jestem w 24t i 5d .wg lekarza waga prawidłowa. Mi coraz ciężej.nogi mega mi puchna, brzuch zaczyna utrudniać wszystko.
Dzieci wyjechały na kolonie i chciałam wyprać im łóżka to robiłam chyba wszystkie możliwe pozycje na boku na leżąco, na kucanego, na kleczka.. .A gdzie tam dalej...

 
Hej!
Martwię się
Dzisiaj moje Maluchy wogole nie dają o sobie znać. Wczoraj kopaly ale bardzo rzadko.
Powiem że to 21 tc i mam łożysko na przedniej ścianie ;(


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi w zeszłe lato pomagało założenie mokrej przyjegajacej do brzucha koszulki. Jak skóra mi.trochę zmarzla to dzieciaki zaczynały harce. No i zjedzenie czegoś slodkiego mega lub wypicie coli.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tydzień temu myłam okna i chyba przedobrzyłam od tego dnia bardziej czuję brzuch dlatego staram się leżeć. Odliczam dni do wizyty. Mam nadzieję, że wszystko ok. Zaczyna mi się dłużyć, a tu 27 tydzień.
 
Hej!
Martwię się
Dzisiaj moje Maluchy wogole nie dają o sobie znać. Wczoraj kopaly ale bardzo rzadko.
Powiem że to 21 tc i mam łożysko na przedniej ścianie ;(


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Jeśli się bardzo martwisz to szpital i izba przyjęć,ja kolo 20-21t zaczęłam czuć dopiero kopniaki,mówią,ze łożysko z przodu amortyzuje ruchy
Jak tam trójpaczki się czujecie? Co słychać?
Ja po wielkim przypływie energii całkowicie opadłam, tzn. chętnie bym coś porobiła ale brzuch nie pozwala ciągle pobolewa, ciągnie w dół. Do wizyty jeszcze tydzień, więc leżę i schizuję. Nie można by tak przyspieszyć czasu? Czas pomyśleć o jakiś zakupach dla dziewczynek, bo nie mam kompletnie nic ale wręcz boję się ruszyć z domu.

Dobrze, że z nią nie mieszkasz :-) Ja nie biorę do głowy gadania. Pewnie wszyscy wiedzą jaka ona jest. Nie musicie się zaprzyjaźniać. Moja koleżanka ma podobną sytuację. Widuje teściową od święta.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jedna moja panieneczka w upały była bardzo mało ruchliwa. Jedyne co pomagało to cola i odpowiednia muzyka która jej pasowała, plus przyłożenie tabletu bądź telefonu do brzucha. Ale raz i tak miała taki dzień leniucha że wylądowałam na IP. Ta piosenkę na którą reagowała w ciąży lubi dalej, a telefon sprawił że nauczyła się pełzać ☺
 
W każdym szpitalu gdzie mają KTG, przyjmują od ręki gdy nie czujesz maluszków. Badanie jest krótkie i masz pewność, że wszystko jest ok. Moja córka jest teraz w pierwszej ciąży i już kilka razy do szpitala jechała by sprawdzić czy wszystko jest ok. Ostatnio mi mówiła o takim "domowym KTG", jako nowinka popularnonaukowa, ale nie wiem czy w Polsce jest taki sprzęt dostępny czy jest to na etapie "pomysłu amerykańskich naukowców".
 
reklama
Hej. Ja wczoraj miałam wizyte i parka zostaje parką[emoji7][emoji7]Wszystko w porządku. Serduszka jak dzwony. Za dwa tyg już połówkowe. Ludzie.. . Jak to leci...
 
Do góry