reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Mieszkam na północy, także po drugiej stronie wyspy ;) najbliżej mi do Manchesteru. Hej czyli może nie będzie tak źle ;) ja co prawda zgłosiłam się do one to one midwife, a nie do GP, tylko dlatego, że dostałam informację, że pracuje tam jedyna w naszym rejonie polska położna. Jakoś będę się lepiej czuła wiedząc, ze mogę zadzwonić i ponarzekać po polsku ;)
W którym jesteś teraz tygodniu?

Napisane na Lenovo TB2-X30F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja to dopiero początek, 7tc 3d ;) na USG byłam w piątek, serduszka biły i wszystko było w jak najlepszym porządku ;) choć nie od razu było widać dwojke... Lekarz skończył sprawdzać dzidziusia i chciał jeszcze sprawdzić jajniki, namierzajac jeden z jajników znalazł drugiego dzidziusia pod spodem ;)
Wcale nie byłam zaskoczona [emoji16] mimo, ze to pierwsze bliźniaki u nas w rodzinie ;) jakoś tak czułam od początku ;)

Napisane na Lenovo TB2-X30F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zosiu, jak długo trwal zabieg i ile dni byłaś w szpitalu?
Zabieg trwal jakos godzine najpierw zamykanie naczyn pozniej upuszczanie plynu mi upuscili 1,5l zabieg mialam w środę o 13 a w piatek o 9 dostalismy znac ze możemy wracac do domu bo 2 doby po zabiegu sa najistotniejsze i jednego dnia rano mialam usg i drugiego kolejne i koniec [emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
6
Witam wszystkie mamusie ;)
Ja również spodziewam się bliźniaków, mam nadzieję, że będą to dwie dziewczynki i czytając ten wątek, mam nadzieję, ze mnie nimi zarazicie ;)
U mnie jeszcze za wcześnie na określenie płci, nie wiem nawet jeszcze czy są jednojajowe czy dwu. ;)
Bulkaasia, ja również w UK, jak wygląda prowadzenie Twojej ciąży tutaj? Czy lekarzy zobaczyłaś dopiero przy komplikacjach, czy od początku miałaś konsultacje z lekarzem? Ja póki co jestem po prywatnej wizycie w Polskiej klinice, i standardowo kierują mnie teraz do położnej...
Chyba zaczynam bać się tej ciąży tutaj... :/


Napisane na Lenovo TB2-X30F w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj-miło że dołącza kolejna mama bliźniaków :tak:

Bulkaasia jesteśmy z Tobą!
Nie czytaj za dużo informacji na necie bo można zwariować-a jak widzisz dziewczyny były w podobnej sytuacji i już jest wszystko dobrze więc trzeba mieć nadzieję i się modlić żeby u Ciebie też tak bylo. Najważniejsze że masz bardzo dobra opieke:)
Trzymaj się jesteśmy z Tobą!:tak:
 
reklama
Do góry