reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej piękne brzuszki:laugh2:
Super juz wygladaja-może w tym tyg też zrobię fotkę brzuszka i wkleje:)
Trójpaczek musiałam coś źle przeczytać bo byłam pewna ze juz 30 zaczynasz ;)
Najważniejsze że to jeszcze nie czas dla nich-niech siedzą w brzuszku-tam im jest najlepiej:D

Bulkaasia jak tam po badaniach?
Miłego dnia i wieczoru Wam życzę:)
Wklejaj wklejaj :) z chęcią popatrzmy:) który to tydzień??
 
reklama
Już mi córka mówi że jest duży a to jeszcze nawet nie połowa- koniec 16 tyg.
Dzwoniła do mnie dzisiaj położna i mówi że odwiedzają kobiety w ciąży po 20 tyg. Nie wiem skąd miała nr ale najlepsze to to że się mnie pyta który to tydzień(jak już wzięła nr to mogła sobie i to zanotowac) :p
Jak się dowiedziala że 16 to powiedziała że w marcu zadzwoni:D
 
Już mi córka mówi że jest duży a to jeszcze nawet nie połowa- koniec 16 tyg.
Dzwoniła do mnie dzisiaj położna i mówi że odwiedzają kobiety w ciąży po 20 tyg. Nie wiem skąd miała nr ale najlepsze to to że się mnie pyta który to tydzień(jak już wzięła nr to mogła sobie i to zanotowac) [emoji14]
Jak się dowiedziala że 16 to powiedziała że w marcu zadzwoni:D
Wstawiaj [emoji14] napewno nie jest aż tak źle! ;)
Wiesz fajnie, że się położna interesuje :) ciekawe jak to będzie u mnie..
 
Jestem po wizycie, trzymali mnie 4h. Usg miałam 3 robione przez 3 lekarzy i okazało się, że mamy Zespół przetoczenia krwi między płodami. Jedna waży 238g a druga 197g. Za tydzień kolejne usg, jak się pogorszy to czeka mnie operacja rozdzielenia dzieci w brzuchu laserem.
Jestem załamana i łzy lecą... :-( :(:-( :(
 
Jestem po wizycie, trzymali mnie 4h. Usg miałam 3 robione przez 3 lekarzy i okazało się, że mamy Zespół przetoczenia krwi między płodami. Jedna waży 238g a druga 197g. Za tydzień kolejne usg, jak się pogorszy to czeka mnie operacja rozdzielenia dzieci w brzuchu laserem.
Jestem załamana i łzy lecą... :-( :(:-( :(
Bulkaasia a różnica w poziomach wód też jest? Czy tylko w masie?
 
Jestem po wizycie, trzymali mnie 4h. Usg miałam 3 robione przez 3 lekarzy i okazało się, że mamy Zespół przetoczenia krwi między płodami. Jedna waży 238g a druga 197g. Za tydzień kolejne usg, jak się pogorszy to czeka mnie operacja rozdzielenia dzieci w brzuchu laserem.
Jestem załamana i łzy lecą... :-( :(:-( :(
Kochana bądź dobrej myśli! Nie łam się.. wiem ze się łatwo mówi, bo sama bym płakała.. ale strach ma tylko dużo oczy !! Napewno za tydzień okaże się że wszystko idzie w dobra stronę:)
 
Kurde, to faktycznie sporo. U mnie też była różnica, ale nie aż tak duża i po tygodniu zaczęło sie powoli wyrównywać. Więc poczekaj jeszcze tydzień i postaraj się być spokojna. A jesteś pod dobrą opieką jakiegoś doświadczonego lekarza? To chyba teraz najważniejsze żeby ktoś dobrze Tobą pokierował...
 
reklama
Moilka jest różnica w wodach. Większa ma 6,3 a druga 1,8 :(
U mnie w 19tyg było u małego 1.5cm i 9cm a różnica pomiędzy maluchami była od samego początku. W 19tyg mieliśmy zabieg laserowy i wszytsko po byll ok ale 2 pierwsze doby nie przespane z rękoma na i sprawdzaniu czy maluchy sie ruszaja a pozniej 2 tyg w strachu czy wszyyskk bedzie ok tydzień temu okazało się że mały ma 7.5cm a duzy chyba 3.5cm jakoś a jeszcze tydzień wcześniej tak mnie nastraszyli bo jedna dr wyliczyla 8.5cm u malego 27t6d waga duzy 1100 a maly 860 teraz wizyte mam w czwartek i zobaczymy co tam narazie cieszy nas kazdy skonczony tydzien i kolejny ktory sie zaczyna [emoji7] wiem co czujesz ale musisz byc dobrej mysli i wierzyć ze bedzie ok u nas od 14tyg stwierdzone ttts a już zaraz 29t tak szybko zlecial ten czas ze z jednej strony chcialabym aby trwal wiecznie ale z drugiej martwie sie o maluszki i ciesze się ze nie dlugo beda już z nami [emoji170][emoji64][emoji64]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry