reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Dziewczyny od 2 dni mam jakiegoś doła.. z faktem jak ja sobie poradzę po porodzie z 2.. bo masakra jakie mnie coś złapalo , strach.. jak ja nawet nie wiem jak to jest mieć dzieci:(
 
Dziewczyny od 2 dni mam jakiegoś doła.. z faktem jak ja sobie poradzę po porodzie z 2.. bo masakra jakie mnie coś złapalo , strach.. jak ja nawet nie wiem jak to jest mieć dzieci:(
Malinowa też tak miałam jakiś czas temu, chyba te hormony tak buzują w kobiecie, dasz radę, każda z nas ma obawy, ale nie będzie może aż tak źle, głowa do góry, cieszmy się, bo kobiety niektóre przeżywają horror bo nie mogą mieć takich ślicznych bobasków a my będziemy mieć od razu dwójkę :)
 
Malinowa też tak miałam jakiś czas temu, chyba te hormony tak buzują w kobiecie, dasz radę, każda z nas ma obawy, ale nie będzie może aż tak źle, głowa do góry, cieszmy się, bo kobiety niektóre przeżywają horror bo nie mogą mieć takich ślicznych bobasków a my będziemy mieć od razu dwójkę :)
Mam nadzieję że to hormony .. pisałam ostatnio żeby nie czytać co piszą na necie a sama czytam i się doluje.. fakt że jest słonko poprawia mi troszeczkę humor .. chyba brakuje mi męża:( wyjeżdża na 4 tygodnie a tu dopiero 2 . On jest w naszym związku optymista:p ja to bardziej się wszystkim martwię.. często wychodzi ze nie potrzebnie , no ale już tak mam.
 
Cześć. Jestem tu nowa także jeszcze nie do końca ogarniam forum.

Dzisiaj dowiedziałam się że w moim brzuszku są dodatkowe 3 serduszka :O
Ciężki szok i stan bliski do zawału :D
Maluszki maja 7mm,5mm i 5mm. Biją 3 serduszka.

Szukam trojaczkowych mamusi. Czy są tu takie?
Czy któraś chodzi/chodziła do szpitala na Kopernika na oddział perinatologii? Możecie coś więcej powiedzieć o tym jak to wygląda?

Dostać skierowanie od gina jako, że ciąża wysokiego ryzyka.
Są tu mamusie z Krakowa?
Witaj, ja tez jestem tu nowa:) bylam przedwczoraj na Kopernika w poradni patologii ze swoimi blizniakami... Wiecej moja noga tam nie postanie. Nastepnym razem uderze na Ujastek, mysle, ze wszedzie lepiej, niz na Kopernika;)
 
Bulkaasia dziękuję :D

Mi nie wyświetli:(
Ja na forum siedzę na tel i jak do tej pory wszystkie zdjęcia które były tu wklejane to normalnie mi się wyswietlaly a Ty korzystasz z kompa czy też tel-bo może masz tam coś ustawione że nie możesz zobaczyć :-( :(

Dziewczyny trzymajcie teraz za mnie kciuki jutro piateczek i moje badania(mam nadzieję że jednak nie będę na nich musiała być na czczo bo ubije lekarke jak mnie znowu pokuja:o) i wizyta u gina-jestem ciekawa czy na usg nie będę musiała się dodatkowo umawiac bo nie wiem jak to jeszcze jest w medicover :oops:
 
Bulkaasia dziękuję :D


Ja na forum siedzę na tel i jak do tej pory wszystkie zdjęcia które były tu wklejane to normalnie mi się wyswietlaly a Ty korzystasz z kompa czy też tel-bo może masz tam coś ustawione że nie możesz zobaczyć :-( :(

Dziewczyny trzymajcie teraz za mnie kciuki jutro piateczek i moje badania(mam nadzieję że jednak nie będę na nich musiała być na czczo bo ubije lekarke jak mnie znowu pokuja:o) i wizyta u gina-jestem ciekawa czy na usg nie będę musiała się dodatkowo umawiac bo nie wiem jak to jeszcze jest w medicover :oops:
Na tel , ale wszystkie zdjęcia mi wyświetla prócz tego . No nic :) taki problem to nie problem :) trzymam kciuki !
 
reklama
Do góry