reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziewczyny a ja z innej beczki, niektóre z was są już mamami i mają pewne doświadczenie powiedzcie mi jaki materac wybrać dla dzieci? I wy przyszłe mamy jaki materac wybieracie?Bo na necie jest tyle informacji, że już sama nie wiem co mam wybrać, a trzeba się rozejrzeć powoli za jakimiś łóżeczkami
 
reklama
Nessi po luteonie chyba mogą być takie plamienia kawa mleko.. trzymam kciuki i.moj lekarz też był zdania , że na tak wczesnym etapie nic się zrobić.nie da..

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sikorka nie patrz na to, ze ktos jest mama. 6 lat temu kupialm najlepszy gryka pianka kokos, teraz opinie sa zle, ze robaki sa. Dla blizniakow kupuje lateksowe materace.



 
Ja też kupiłam synowi 7 lat temu gryka-kokos ..tak zachwalany. Potem przeszedł na lateksowy. Dla mnie to jeden czort..ja o materac bardzo dbałam, swego czasu nie było historii o ''robakach'', ale o pluskwach. Ja miałam bzika na punkcie wietrzenia materaca jak i pościeli, ważna też jest powłoczka w jakiej jest materac i możliwość prania jej w wysokiej temp. (roztocza). Teraz po 7 latach uważam, że oba materace po tym czasie w piwnicy pomimo zabezpieczenia ich, idą do wywalenia :) Inna sprawa, że gryka / kokos jest strasznie twardy, jak ortopedyczny..potrafi odkształcić główkę dziecka.
 
Dzień dobry trójpaki :D
Jak samopoczucie dzisiaj ?
Co do witamin to ja biorę Femibion Natal 2 i mam luteine dopochwowo 50mg. Jeszcze tydzień jej brania a potem strach, czy wszystko będzie funkcjonować normalnie bez niej :errr:

Nessi i jak plamienia?

Materac też miałam 4 lata temu kokos-gryka, ale słyszałam, że niby robaki.
Na pierwsze pół roku będę miała kosze Mojżesza.
 
Dzień dobry trójpaki :D
Jak samopoczucie dzisiaj ?
Co do witamin to ja biorę Femibion Natal 2 i mam luteine dopochwowo 50mg. Jeszcze tydzień jej brania a potem strach, czy wszystko będzie funkcjonować normalnie bez niej :errr:

Nessi i jak plamienia?

Materac też miałam 4 lata temu kokos-gryka, ale słyszałam, że niby robaki.
Na pierwsze pół roku będę miała kosze Mojżesza.
Nie mam plamienia, ani brudzenia ...dzisiaj pojawiły się beżowe i niestety swędzące upławy, więc wdrożyłam nystatynę :) Dziękuję, że pytasz kochana! A Jak Ty tam ?
 
Sikorkaaa ja mam kokos lateks. I jak narazie używa mi się bardzo dobrze. Dopóki dzieci nie siadają jest na stronie kokos później przełożę na lateksową.
 
reklama
Na co jest ta luteina ? Że tak wszystkie biorą? Jakieś problemy miałyście?

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
Luteina to poprostu progesteron który zapobiega skurczom i pomaga utrzymać ciążę. Polscy lekarze bardzo lubią ja przepisywać, nawet gdy nie ma konieczności tak profilaktycznie.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry