reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
powiem Ci ze za bardzo i za długo walczyłam o moje dzieci żeby żeby leżeć i odpoczywać i czekać na co ma byc to będzie...
To jest Twoje zdanie, masz do tego prawo. Prawda jest niestety taka, że jak ma się coś stać to się stanie ..i żaden lekarz nie będzie miał na to wpływu. Bo czynników jest zbyt wiele ...
Ja o swoje ciąże walczyłam ponad 5 lat ...i nikt mi nie powie, że leżałam i pachniałam. W marcu roku poprzedniego poroniłam w szpitalu i żaden lekarz nie był w stanie mi pomóc ani wytłumaczyć z jakiej przyczyny. Więc proszę mnie nie oceniać ..
 
bulkaasia co lekarz to inna opinia, nie ma sensu wzorować się czyimś postępowaniem. Jedne dziewczyny w ciąży mnogiej mają większą dawkę kwasu foliowego, inne nie ...inne mają zalecone witaminy inne nie ..Co lekarz to opinia. Twój lekarz radzi tak a nie inaczej ...mój karze leżeć i odpoczywać ..w szpitalu mnie olali,, bo co ma być to będzie''.

Kiedy plamiłam na wczesnym etapie ciąży pojedynczej, chyba 8 czy12tc, to w szpitalu poza luteina/duphastonem lekarze nie są w stanie nic zrobić. Każą leżeć, oszczędzać sie, nie stresować.

Z bliznietami Witaminy brałam od drugiego trymestru, folik i magnez od poczatku, po skróceniu sie szyjki luteinę dopochwowo, nospe doraznie. Nigdy nie slyszalam, by w ciazy blizniaczej stosowalo sie podwojne dawki leków
 
Kiedy plamiłam na wczesnym etapie ciąży pojedynczej, chyba 8 czy12tc, to w szpitalu poza luteina/duphastonem lekarze nie są w stanie nic zrobić. Każą leżeć, oszczędzać sie, nie stresować.

Z bliznietami Witaminy brałam od drugiego trymestru, folik i magnez od poczatku, po skróceniu sie szyjki luteinę dopochwowo, nospe doraznie. Nigdy nie slyszalam, by w ciazy blizniaczej stosowalo sie podwojne dawki leków
To samo miałam w ciąży, którą straciłam ...zaczęłam plamić na brązowo więc położyli mnie na oddział. Miałam codziennie robioną betahcg, i tylko 1 usg. ..badanie palpacyjne codziennie no i duphaston. Ot i całe medyczne zaplecze ..
 
mi 1.5 roku temu nie udało sie zakończyć sukcesem i donosić .... Ale lekarze robili wszystko co sie da ale niestety ... A wiem ze lekarz lejarzowi nie równy i teraz mam super lekarza i wiem ze opiekę mam super bo zna moja historie i dba o mnie... A nikogo nie oceniam, ja po prostu nie jestem z tych co akceptują wszystko co ma być... Teraz walczę o swoje zdrowie i maleństw i najważniejsze ze nie jestem w tym sama.. I życzę każdemu takiej opieki i podejścia lekarzy
 
U mnie brazowe plamienia spowodowane byly krwiakiem.

A szpital... brak mi slow :(


U mnie niestety zwiastowały poronienie zatrzymane ..
Chyba znam przyczynę bólu brzucha ...moja przepuklina ostatnio nie wyrabia przy większym apetycie. W każdym razie już przeszło,- nie powiem po czym ;):)
 
a co do leków to oprócz tego co brałam luteiny od początku i witamin to brałam 24 krotną dawkę kwasu foliowego na receptę od 2do 4 miesiąca.. I musiałam co tydzien robić sobie badania...
 
reklama
To ściągnij sobie fajna sprawa:)
Dziś już padam chyba mnie grypa bierze bo czuje mięśnie pleców i szyji masakra.. musze się jakoś leczyć puki co domowymi miksturami

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry