reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Nessi mi położna powiedziała, że ból brzucha jak nie ustępuje lub plamienie /brudzenie to szybko szpital.
Ciąża bliźniacza to ciąża wysokiego ryzyka i lepiej to sprawdzić. Ja już bym jechała.
 
reklama
Dziewczyny ja nie pojadę do szpitala bo w mojej mieścinie mi powiedzieli, że lepiej poronić teraz jak potem. Moja lekarz każe czekać...leżeć i się oszczędzać, plamić nie plamię ...to tylko takie brudzenie było w dodatku niewielkie ze śluzem. I tak wczoraj w szpitalu wyszłam na histeryczkę ...
 
ale bierzesz 100 dopochwowo czy pod język,bo ta pod język to ma średnie działanie... Niezłe podejście w szpitalu maja ... Ja jak trafiłam na izbę na początku to zrobili mi wszystkie możliwe usg i nafaszerowali lekami i kazali w razie co przyjechać...
 
bulkaasia co lekarz to inna opinia, nie ma sensu wzorować się czyimś postępowaniem. Jedne dziewczyny w ciąży mnogiej mają większą dawkę kwasu foliowego, inne nie ...inne mają zalecone witaminy inne nie ..Co lekarz to opinia. Twój lekarz radzi tak a nie inaczej ...mój karze leżeć i odpoczywać ..w szpitalu mnie olali,, bo co ma być to będzie''.
 
reklama
bulkaasia co lekarz to inna opinia, nie ma sensu wzorować się czyimś postępowaniem. Jedne dziewczyny w ciąży mnogiej mają większą dawkę kwasu foliowego, inne nie ...inne mają zalecone witaminy inne nie ..Co lekarz to opinia. Twój lekarz radzi tak a nie inaczej ...mój karze leżeć i odpoczywać ..w szpitalu mnie olali,, bo co ma być to będzie''.
U mnie po krwawieniu też przez tydzień jeszcze jakieś resztki wypływały, najpierw brązowe potem beżowe i na koniec zabarwiony śluz, lekarz mówił że to normalne.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry