reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Gdzie kupię stanik do karmienia na bardzo duże cyce? :-)

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam ten z H&M i jak dla mnie najwygodniejszy nic nie pije nic nie ciśnie nie czuc go wcale wczensiej kupilam tez jeden w H&M taki bardziej stanikowy i zaraz wyladowal w szufladzie a te sprzedawane sa 2pack [emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam ten z H&M i jak dla mnie najwygodniejszy nic nie pije nic nie ciśnie nie czuc go wcale wczensiej kupilam tez jeden w H&M taki bardziej stanikowy i zaraz wyladowal w szufladzie a te sprzedawane sa 2pack [emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Zosia moze glupia prosba, ale jakbys znalazla zdjecie na stronie i pokazala bylabym bardzo wdzieczna :)



 
Też miałam mieć to robione ale przez pobyt w szpitalu nie wróciłam na czas do Norwegii. Międzyczasie w Polsce puls i ciśnienie się unormowało. Od 2 dni jestem znowu w Norwegii i zaczyna się ta sama bajka, ciśnienie rośnie puls też...Chyba mam uczulenie na Norwegie[emoji52]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie cisnienie super jest tylko gdzie nie jestem to mnie chwala ze super cisnienie ale mam ataki takie a to jiz trwa od ponad 6tyg

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zosia moze glupia prosba, ale jakbys znalazla zdjecie na stronie i pokazala bylabym bardzo wdzieczna :)



Tylko cena jest w kr norweskiej nie w złotówkach [emoji4]
1485005913-aaaaaa.jpeg
1485005919-aaaaaa.jpeg

A ten sie nie sprawdzil kompletnie pily mnie strasznie takie dwa male usztywniacze po bokach
1485005956-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zosia a jak twoi chłopcy? Teraz, już równo rosną? I który to tydzień u ciebie 25, 26?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
U nas wszystko dobrze 25t roznica pomiedzy maluchami jest od samego poczatku i raczej już sie nie wyrowna nadal mamy kontrole co tydzien na usg i od 23tyg co 2 tyg na badanie krwi, moczu, cisnienia i szyjki macicy wszytskie wyniki super więc odliczam tygodnie ogarniam wyprawke i pokoj dla nas i chłopaków [emoji7][emoji8]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas wszystko dobrze 25t roznica pomiedzy maluchami jest od samego poczatku i raczej już sie nie wyrowna nadal mamy kontrole co tydzien na usg i od 23tyg co 2 tyg na badanie krwi, moczu, cisnienia i szyjki macicy wszytskie wyniki super więc odliczam tygodnie ogarniam wyprawke i pokoj dla nas i chłopaków [emoji7][emoji8]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Ważne by obaj przybierali na wadze. Co do wyprawki to jest tego sporo. Zdecydowałaś już się na wózek? Chcesz kupić ty w Norwegii czy raczej w Polsce? Mi się podoba baby jogger i tkf ale w Norwegii wszystkie są czarne.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry