reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Nessi cieszę się, że już lepiej Ci. Oby tak dalej!!!

Pobiłam rekord wstawania w nocy na siku 6 razy, czyli średnio co 1,5h. Masakra jakaś! Jestem jak zombie.:errr:

Wczoraj wieczorem pierwszy raz poczułam, że mam dwoje dzieci. Jeden leżał po lewej stronie jakby na jajniku poziomo a drugi pionowo po prawej stronie blisko pępka:tak:

Ogarnęłam właśnie chatę, drugie pranie się robi, wstępnie obiad wymyślony i teraz leżę bo brzuch twardy się zrobił.
 
reklama
Nessi cieszę się, że już lepiej Ci. Oby tak dalej!!!

Pobiłam rekord wstawania w nocy na siku 6 razy, czyli średnio co 1,5h. Masakra jakaś! Jestem jak zombie.:errr:

Wczoraj wieczorem pierwszy raz poczułam, że mam dwoje dzieci. Jeden leżał po lewej stronie jakby na jajniku poziomo a drugi pionowo po prawej stronie blisko pępka:tak:

Ogarnęłam właśnie chatę, drugie pranie się robi, wstępnie obiad wymyślony i teraz leżę bo brzuch twardy się zrobił.
Ty się tam nie przeforsuj :)
U mnie w nocy tylko wstawanie x 2 :) I raz syn przylazł bo miał ducha pod łóżkiem :p
 
Moja dwie ostatnie noce trudne byly, mlody mi goraczkuje.

Bulkasia ale fajne musialo byc uczucie :)

Ja chyba zacznyam czuc, iz ktos puka mnie w pecherz.



 
Gdzie można znaleźć informacje o Was? :-) np. Jak macie na imię, Ile macie lat, na kiedy termin i płeć dzieci? :-) bardzo mnie ciekawi z kim piszę. Nie wiem czy sama się przedstawiłam, bo wczoraj szukałam i nie znalazłam w starszych wiadomościach więc napiszę drugi raz. Mam na imię Patrycja, 25lat, termin 26.04.2017 dziewczynka i dziewczynka- ciąża dwujajowa :-)

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
A my od wczoraj podlaczeni pod kable obserwujemy prace serca bo daje sie we znaki i teraz zapisuje kiedy zaczyna nie regularnie, ciezko bic i brak mi tchu, widze ze tak co 30-40min ale wczoraj dałam plame i zapomnialam ze mam wciskac przycisk i notowac czas i wykonywana aktywność i tylko notowalam mam nadzieje ze nie beda krzyczec [emoji85] bo tak to jedna doba w plecy jak tego nie beda mogli zdiagnozować wedlug godzin podanych tylko miala ktoraz z Was takie problemy ?
Milego dnia dla wszystkich u nas deszczowo i ponuro i spac sie chcę [emoji42][emoji8]
1485003272-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A my od wczoraj podlaczeni pod kable obserwujemy prace serca bo daje sie we znaki i teraz zapisuje kiedy zaczyna nie regularnie, ciezko bic i brak mi tchu, widze ze tak co 30-40min ale wczoraj dałam plame i zapomnialam ze mam wciskac przycisk i notowac czas i wykonywana aktywność i tylko notowalam mam nadzieje ze nie beda krzyczec [emoji85] bo tak to jedna doba w plecy jak tego nie beda mogli zdiagnozować wedlug godzin podanych tylko miala ktoraz z Was takie problemy ?
Milego dnia dla wszystkich u nas deszczowo i ponuro i spac sie chcę [emoji42][emoji8]
1485003272-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Też miałam mieć to robione ale przez pobyt w szpitalu nie wróciłam na czas do Norwegii. Międzyczasie w Polsce puls i ciśnienie się unormowało. Od 2 dni jestem znowu w Norwegii i zaczyna się ta sama bajka, ciśnienie rośnie puls też...Chyba mam uczulenie na Norwegie[emoji52]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie już nie powinno być na tym wątku ale się przedstawimy:)
Kamila 32lata, jeden Mąż i trójka dzieciaków 4'5 roku Amelia, 4,5 miesiąca Tymek i Zosia

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A dlaczego nie powinno Ciebie być? :-) przecież to dla nas przyszłym matek bliźniąt mega ważne, żeby pogadać z kimś doświadczonym :-)

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry