reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Anulfka bardzo Ci dziekuje za slowa otuchy! Wiele przeszlas, ciesze sie, ze z dziecmi wszystko jest ok.
Dzis ide do domu, bo jest troche lepiej, rosna dzieci, tylko jest duza roznica w wodach plodowych. Ale przeplywy i pecherze ok. Co 2 dni mam przyjezdzac na usg.
 
reklama
Czy tu już nikt nie pisze czy coś mi się zepsuło? Piszcie co u was dziewczyny. U mnie coraz ciężej. Dusi mnie już w każdej pozycji leżenia. Dzieciaki szaleją i mocno kopią. Czas jakoś zwolnił.
 
Antenka lekarka określiła, że czasem tak bywa. Jeśli będę musiała cały czas leżeć to trudno byle tylko dzieci urodziły się
zdrowe.

Paulettah życzę powodzenia oby wszystko poszło gładko. Mam nadzieję, że znajdziesz chwilę jak już dojdziesz do siebie żeby nam wszystko opisać
 
reklama
Do góry