reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej dziewczyny:) wczoraj przyszly na swiat Marika-1890 i Pola-1650. Po polnocy odeszly wody. Obie sa w inkubatorach, Pola niestety na intensywnej terapi bo miala klopoty z oddychaniem i jakas infekcje, ktora spowodowala prawdobodobnie porod,dostaja antybiotyki i ogolnie coraz leppiej z nimi..ur sie w 32t1d. Dostaly 8.9.10pkt mniejsza i 7.8.9pkt wieksza, ogolnie jest dobrze i mam nadzieje ze z kazdym dniem bedzie coraz lepiej. Ja po cesarce szybko smigalam,najgorsze bylo pierwsze ruszenie sie z lozka a potem juz chcialam biegac zeby dziewczynki szybciej zobaczyc ;) pozdrawiam
 
reklama
Marta Gratuluję :-)
Ja kwitne na patologii od poniedziałku bo czekam na konsultacje neurologa ....... i sie chyba nie doczekam , boli mnie wiecznie głowa myslalam że to normalne a jednak nie według mojego lekarza .......i się już wkurzam bo robie xa sztuczny tłok.......
 
Marta ale wieści!! Gratulacje !! Zdrowka dla dziewczynek i sił dla ciebie :D u mnie tez ma być Pola :p A ja happy bo byłam w szpitalu i dostalam skierowanie na CC na 20.10 :D lekarka się zdziwila ze mój lekarz mi nie wystawił jak wyjeżdża i ze oni ciążę jednokosmówkową rozwiązują w 36 tyg. Także madziawse jedziemy razem :D
 
reklama
MARTA - gratuluje! Duzo sił i zdrowia dla Twoich kruszynek. Na pewno wszystko bedzie dobrze, niech dziewczyny szybko rosną i wracajcie wszystkie szybciutko do domku!
Trzymaj sie dzielna mamo i wpadaj na blizniaczki-niemowlaczki.

Chyba zdecydowana większość wczesnych porodow blizniat to te wody-niespodzianki.
 
Do góry