reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
od tygodnia wyraźnie czuje już ruchy dzieci w brzuchu, szczególnie z lewej strony, bo łożysko jest na przedniej ścianie i stwierdzam, że to bardzo dziwne uczucie :-D brzuch mi się zaczyna zaokrąglać, ale chyba nie rzuca się jeszcze w oczy póki co :-p

dziś o 17 mam wizytę u ginekologa, już się nie mogę doczekać, aż podejrzę na usg moje maleństwa :-)

Trzymam kciuki za wizyte

Ja za to robie sie okragla i juz zaczelam sie za spodniami ciazowymi rozgladac w takim tempie jak bede rosla to w drzwi sie nie zmieszcze
 
Annte, Aga u dziewczynek raczej do przodu, mniejsza 1560 juz waży kolo 100 spadła ale to normalne, z oddechem radzi sobie dobrze i powoli jest tez karmiona smoczkiem bo tak to sonda do zolądka była, teraz zeby tylko rosła.Kangurujemy codziennie:-)
Większa od dziś juz nie potrzebuje wspomagania oddychania-dzis wzięlam ją pierwszy raz na ręce i się kangurowałysmy :-). Niestety pojawila sie nietolerancja pokarmu i dostaje tylko kroplowki, musimy czekac co z tego będzie, oby szybko minęło i może dołączy do siostry na noworodki.
Trzymajcie kciuki

Ja trzymam za Was obyscie dotrwały jak naajdłużej i nie musiały patrzec na kruszynki w inkubatorach :/

Annte a gdzie w szpitalu leżalas?? Juz uspokoilo sie calkiem??
Aga a mówią ile Ci jeszcze "dają" czasu?
 
Marta super ze dziewczynki ida do przodu :D czekany na zdjęcia :p aga u mnie kwasy 15 nie wiem czy to bardzo duzo, a jak było u ciebie? annte ja mam nadzieje ze gora tydzien poleze i mnie wezmą na CC ja juz na 20.10 i tak miałam skierowanie...
 
Marta trzymam kciuki za dziewczynki żeby przybierają na wadze i sile , ale mama dzielna to i córeczki dzielne :-)
Ja powiem Wam ze coraz bardziej się stresuje, coraz częściej czuje jakieś minimalne skurcze a że do 16.00 siedzę sama to się nakręcam jeszcze bardziej. Boje się że w razie czego karetka zawiedzie mnie do innego szpitala, będę brała karetkę z LuxMedu i powinni zawieźć mnie tam gdzie chce ale i tak się boje, w pierwszej ciąży akcja rozegrała się błyskawicznie, wody zaczęły się saczyc o 02.00 a o 6.30 po nieudanych próbach porodu SN Julka była już na świecie. Mam nadzieję że tym razem tak szybko nie będzie bo mi cc nie zdążą zrobić jak któraś w kanał rodny wejdzie, tfu tfu tfu
 
Marta po ostatnich bólach krocza mam zalecenie leżeć i naciskać nogi jeszcze dwa tygodnie. Myślę ze przed weekendem listopadowym będzie cc. Super że dziewczynki dają radę. Oby tak dalej. Bardzo trzymam kciuki.
Asia ja ostatnio miałam kwasy równe 8 i powiedzieli ze nie ma tragedii Ale że to ciąża bliźniacza to mnie zatrzymali na obserwacji. Dziś ponownie pobierali do wyników.
 
hej ja juz w domu , w szpitalu wyszła mi tylko anemia i pewnie dlatego te bóle

Marta na pewno córeczka szybko pozbędzie się tych kłopotów z pokarmem i oby jak najszybciej dołączyła do siostrzyczki, życzę Wam tego z całego serca i mam nadziej , że choć troszkę pomoże .Duzo wytrwałości też dla Was rodziców , ale zanim się obejrzysz będziesz już po tym najgorszym okresie z dziewczynkami w domu :*

Dziewczyny to zaciskajcie nogi jak najdłużej , bo rzeczywiście nie móc wziąć maluszka na ręce po porodzie , bo w inkubatorze nie jest fajnym uczuciem.

Dziewczyny a co to za badanie na ten kwas?? Kiedy lekarz powinien to zlecić ??

Madeleine jak po wizycie u lekarza???
U mnie maluszki dają o sobie znać od 18+4 , teraz już dość wyraźnie , nawet mąż już miał okazje dostać kopa :) łożysko mam na tylnej ścianie , i jak na razie szyjka 39mm i zamknieta , to chyba przyzwoiy wynik , a ja to u Was było??
Po tym szpitalu ylko zaczeła mnie kość łonowa boleć i to nieżle , a myślałam , że mnie ominie.No i coraz większa się robie , aczkolwiek mieszczę się jeszcze w spodnie (niektóre )a ciążówki lecą z tyłka , ale w oczach rosnę już prawie 5na +......
 
Medaleine bo nie zarejestrowałam chlopcy czy dziewczynki w brzuszku nosisz ?? i jak ciąża dwu czy jedno kosmówkowa?? i le już mają twoje dzieciaczki ?? Bo moje chyba wielkoludami nie są 340 i 330 g
 
reklama
Dziewczyny specjalna dedykacja dla tych które są już jedna nogą na porodówce. Wybaczcie ale jak to czytałam myślałam że się posikam

Ja rodziłam za granicą i tutaj niestety nie robi sie lewatywy więc przed porodem koszmarnie sie bałam (nie bólu) tylko tego że zrobie kupe
shocked.gif
Jak juz położyli mnie na łożku przygasili światło i włączyli muzyczkę to położna do mnie mówi że mam wdychac ten gaz rozweselający chociaz z nie chciałam to zaczęłam wdychać po paru głębszych czuje ze mi sie oczy wywijąja do góry oooo przecholowałam- mysle sobie. Ale nic poród trwa dalej jak juz zaczęłam przec to za nic synuś nie chciał wyjść wkoncu go wycisnęłam
mad.gif
Juz po a tu wchodzi górnik na sale porodową!!! Kurde co on tu robi myśle sobie zgubił się chyba. Przymknęłam oczy na chwilke i jak je otworzyłam patrze między nogi a tam murzyn z lampka na czole i igła w ręku uśmiecha się do mnie szeroko ocho to chyba ten gornik moj hehe. Jak juz mnie pozszywał oczywiscie zadaje mężowi podsawowe pytanie: Zasrałam się!!! Na to on patrzy na mnie i nie wie co powiedziec, no to ja Zesrałam sie tak wiedzialam ze tak będzie. a on zamiast mnie pocieszyc albo przemilczec to on na to:Ja bym nawet nie wiedział ze zrobiłas kupe ale tak zaczeło śmierdziec że myslałem ze padnę. Także chcąc nie chcąc zrobiłam kupe i ju
 
Do góry