reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Marta gratuluję!!! Co za nowina, zdrówka dla Was.
Asia to super wiadomość :-) mi trochę kamień spadł z serca jak poznałam termin ale i stresik też pojawił... A dziś byłam na ktg i wyszła mi gotowość skurczowa , zadzwoniłam do swojego lekarza bo się przestraszylam ale mnie uspokoił że w ciąży bliźniaczej w 35 tyg mało która nie ma takiej gotowości i jeśli zacznie się coś dziać to mam jechać do szpitala, tam ocenia czy wyhamowywac poród czy rozwiązywać ciążę, a o tym już same dziewczynki zdecydują, jak dostanę skurczy to znaczy że sterydy na plucka dziewczyny dostaną ode mnie w naturalnej postaci.
Mam nadzieję że jednak wytrzymam do wyznaczonego terminu.
Asia a ty masz termin cc na 20.10 czy masz się stawić do szpitala 20.10? Bo ja mam się stawić 20.10 a cesarka 22.10 po serii sterydów.
 
reklama
madziawse7 ,ja 20.10 mam się stawić w szpitalu,zapomniałam zapytać o sterydy ale będę jeszcze w piątek to dopytam o szczegóły... ;-) Twoje bąble chyba troche większe z tego co pamiętam moje mają po 2200 ok. coś ostatnio przystopowały... no ale jeszcze 2tyg.:-)
 
Oo to faktycznie możemy mieć cc w jednym dniu :) Moje nie są dużo większe, mają 2400 i 2500 a wiadomo, że jakiś margines błędu występuje więc wagę też mogą miec podobną :)
 
Marta, jak dziewczynki?

Ja od poniedziałku w szpitalu. Od wczoraj skurcze na ktg więc od razu kroplówka na wyciszenie. Wieczorem powtórka z tematu. Czekam na badanie gin.
 
Hej Dziewczyny! Marta gratuluję córeczek, niech zdrowo rosną :* My na początku 34 tygodnia mamy wymiary 2147 g i 1983 g Moje dziewczynki są drobne, lekarz się śmiał, że mają czupryny na głowie :) Chyba się zapowiada, że będę mieć dzieci podobne do siebie, nasz syn Wiko jest kopią tatusia :) duży, potężny, wysoki i grube kości- On na usg był ok 3 tygodni do przodu z wymiarami :) a dziewuchy są mini i się grubo zastanawiam czy nie kupić jednej paczki pieluch- before newborn dla wcześniaków- jak one takie chude brzuszki mają
 
Ja dziś po badaniu. Wszystko zamknięte, ale brzuch mi się obniżył i straszenie naciska na krocze. Mam leżeć :( podadzą sterydy i mam wciskać jeszcze dwa tygodnie.
Marta jak dziewczynki dziś?
 
Marta - gratuluję, dużo zdrówka dla dziewczynek :)

kajkapol – faktycznie, większość naszych podwójnych mam udzielających się na forum jest już na końcówce ciąży :-) ale jest też kilka, które są dopiero w okolicach półmetka, a w trakcie dojdą też i nowe bliźniacze mamusie, także nie martw się;-)
 
reklama
od tygodnia wyraźnie czuje już ruchy dzieci w brzuchu, szczególnie z lewej strony, bo łożysko jest na przedniej ścianie i stwierdzam, że to bardzo dziwne uczucie :-D brzuch mi się zaczyna zaokrąglać, ale chyba nie rzuca się jeszcze w oczy póki co :-p

dziś o 17 mam wizytę u ginekologa, już się nie mogę doczekać, aż podejrzę na usg moje maleństwa :-)
 
Do góry