reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

nojo - mnie z synkiem chcieli puścić do domu po dwóch tygodniach, ale czekaliśmy na siostrę, żeby dzieci nie rozdzielać. Córa musiała dobić do dwóch kilo. Dlatego leżeliśmy 3 tygodnie.
 
reklama
Witam wszystkich :)

Jestem w 15 tygodniu ciąży dwuowodniowej, dwukosmówkowej.

Czytam ten wątek już od dłuższego czasu, a dziś postanowiłam, że oficjalnie do Was dołączę :)
 
Dziewczyny mogę do was dołączyć? Dziś dowiedziałam się że spodziewam się bliźniąt.

Witam wszystkich :)

Jestem w 15 tygodniu ciąży dwuowodniowej, dwukosmówkowej.

Czytam ten wątek już od dłuższego czasu, a dziś postanowiłam, że oficjalnie do Was dołączę :)

Witajcie nowe podwójne mamuśki!

Ja już nadaję z nowego szpitala. Na wejście usg - szyjka 2,02cm, więc paniki nie ma. Dr powiedziała, że nie ma tragedii. Za to karetką jazda do najprzyjemniejszych nie należała, wytrzepało mnie nieźle i chyba od tego znów pojawiły się napinania brzucha. Jutro pewnie dowiem się czegoś więcej o moim pobycie tutaj.

Jeśli chodzi o sam szpital to warunki bdb. Sale dwuosobowe z łazienką. Czysto ładnie przyjemnie. Obsługi jeszcze do końca nie poznałam, ale wydaje się ok. Na pewno warunki bytowe o niebo lepsze niż w tym poprzednim szpitalu, gdzie bałam się iść pod prysznic co by mnie coś nie wciągnęło do odpływu.

Także jestem trochę spokojniejsza, Ale nie puszczajcie kciuków!!!
 
Annte ja jestem co prawda z Gorzowa wlkp ale na zdrojach lezalam kilka krotnie z milena na pediatrii i tam pielęgniarki wielokrotnie mówiły ze jest rewelacyjny oddział patologi ciąży i neonatologii trzymam kciuki
 
Witajcie nowe podwójne mamy:-) Annte cieszą mnie dobre wieści od ciebie. Kciuki za szyjke trzymam. Dają ci jakieś leki?
 
witam nowe koleżanki!

Gosia- jeśli ladnie przybierają na wadze to ja bym nie wybudzała w nocy na karmienie. Duzo jedza jednorazowo wiec może im to wystarcza. Jednak dluzszej przerwy niż 5h w nocy to bym nie robila. A w dzień co 3-4 godziny. Ja tak karmie do tej pory. A tak poza tym to zapraszamy na wątek niemowlaczkowy- bliźniaki niemowlaki czyli pierwszy rok z zycia...

Trzymam kciuki za wszystkie cięzarowki, żeby dotrwaly do jak najpóźniejszego tygodnia.
 
U mnie po badaniu dobre info. Szyjka długa twarda i do tylu. Rozwarcie zmniejszyło się z 3 na 2. A straszyli ze się nie zmniejszy. W Szpitalu leze dalej. Do rozwiązania.
 
reklama
gosia405- ja swoje karmię głównie piersią, tylko na noc daję im butelkę po piersi- 50 ml mm. Strasznie się bałam, że za mało przybierają na wadze, bo walczyłam ze sobą, żeby im nie dawać mm. Ale dzisiaj byłam w przychodni na ważeniu i przybrały prawie po 350 g przez tydzień, więc chyba ok :-) Tak się cieszę!!!
Moje budzą się rożnie- w dzień co 3-4 h, a w nocy to czasem nawet co 1h.
Fakt, że moje urodziły się w 37 tc z wagą 2700 i 2800, więc troszkę inaczej niż u Ciebie.

A jak w ogóle się czujesz? Jak wrażenia po pobycie w szpitalu? Szukałam Cię kilka razy, ale chyba się nie spotkałyśmy...

annte-super, ze u Ciebie wszystko dobrze:) Oby jak najdłużej!
 
Do góry