reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ineska głowa do góry, troszkę poleżysz ale masz juz bliżej niż dalej ;) raz dwa i dzieciaczki będa z Tobą :) a z wyprawka to tak spontanicznie podeszłam, mąż z Julką w Bieszczadach a ja chyba z nudów tak szaleje :) stwierdzilam, ze ciuchy to ja ogarne teraz, bo mąż nie wiem czy by sam ogarnąl garderobę, pozatym reszte mamy, a to czego nie mamy to spokojnie mąż kupi jak będę w szpitalu :) łóżeczka mamy, jedno po Julce a drugie dostaliśmy od znalomych, wanna jest po Julce, no może drugi podgrzewacz kupimy ale to później, bo może nie będzie takiej potrzeby. Jeszcze tylko laktator elektroniczny na 2 cycki musze ogarnąć, ale jest na to dużo czasu jeszcze.
 
reklama
Ineska nikt nie lubi szpitali :-( będzie dobrze. Już niedługo zobaczysz maluszki.
Madziawse7 muszę patrzeć. Teraz jutro wyjeżdżamy więc będzie trochę wolnego od sprzątania, gotowania :-) to popatrze
Mytez mamy wszystko po Julci. Drugie łóżeczko, podgrzewacz, fotelik będę miała od siostry więc z głowy :-)
 
Ineska-moi aniołkami to nigdy nie będą, nie wierze w to. Zreszta ja z mezem tez mamy charakterki wiec co tu się dzieciom dziwić:-)

Powodzenia w szpitalu. mysle, ze długo cię nie będą trzymać. Pewnie skończysz 37 i będą ciąć, nie ma co długo czekać i cię meczyć.

Dagos- ja z koleżankami z sali patologii z Orlowskiego do tej pory mam staly kontakt:-) Było super, tyle smiechu. Czasami to pielęgniarki przychodzily sprawdzić czy wszystko ok bo takie smiechy odchodzily, jakbyśmy się czegoś nałykaly.
 
Ja ostatnio sprzedawałam tfk nowego z fotelikami i akcesoriami. Kurcze mogłam była wam napisac :(

Ale tez wystawiła go mama wieczorem, a rano już był sprzedany. Państwo we wtorek go odebrali.

Ale dla Oli wczoraj też zamówiliśmy już wózek maxi cosi mura 4 z fotelikiem pebble i bazą. Używany, ale poserwisowy. Fotelik ma papiery, że nie brał udzialu w wypaku od serwisu mc, a wózek części pozuzywane ma wymienione. Dalismy za niego 1900zl wiec tez okazja :)

Mebelki, łóżeczko, uszykowany pokoik już mam więc czekam spokojnie na wtorek bo to wtedy po południu "rodzę" poraz drugi i zabieram córcię do domku ;)

Mam nadzieje tylko, że do tego czasu wózek i fotelik dojdą bo nie będzie czym małej żabki przywieźć.

Madzia fajnie, że zakupy udane :)
 
Ostatnia edycja:
Aniu ja na początku bardzo chciałam tfk najbardziej mi się podobał ale niestety żaden wózek z serii jeden obok drugiego nie przejdzie mi przez drzwi balkonowe a zależy mi na tym bo mam duży balkon i będę go wykorzystywać dla dzieci. W zimę po ubraniu w śpiworek grzecznie poczekają na balkonie żeby nie grzać się w domu przed wyjściem. Dlatego na baby jogger padło. A z ciekawości ile wzięłas za wozeczek?
 
Madzia 3200zł. Foteliki były be safe izi sleep z bazą isofix.
A wózek nieużywany. Gondole czerwono-czarne, a spacerówka cała czarna. Więc cena okazyjna była, ale zależało mi na pozbyciu się rzeczy, które nam juz by się nie przydały :(
 
Dzięki Dziewczyny! Na pewno dam radę, tak sobie tylko marudzę:-D Zresztą dzisiaj mam zadzwonić do lekarza prowadzącego i dowiedzieć się czy są miejsca w szpitalu, może się okaże, ze jeszcze kilka dni czekam w domu...

Dagos ogólnie mam termin na początek września, będąc u 4 lekarzy moje terminy z OM to 28.08, 02.09, 05.09 :)
Myślę, że potrzymają mnie max. do 18.08, czyli po długim weekendzie. Akurat 15.08 stuknie mi 37 tc, ale myślę, że w długi weekend nie zaplanują cc. Ogólnie to decyzję ma podjąć dr Bińkowska:szok: hahha- dam znać:-)

A_nka to cudownie, że Oleńka od wtorku będzie już w domu! Jak ten czas szybko zleciał:) Ile teraz waży?

Dziewczyny, mam jeszcze pytanie- czy do szpitala można zabrać jakiś dres czy coś w tym stylu czy raczej koszule nocą? Chodzi mi oczywiście o taki tydzień leżenia przed porodem, bo po porodzie to zdaję sobie sprawę, że lepsza jest koszula.
 
ineska tylko zabierz internet ze soba :-) zebys na biezaco pisala;)
no i wez sobie jakies inne ciuchy niz tylko koszule, ja chodzilam w leginsach czasami a tak to w materialowych spodenkach za kolano. a jedna z kolezanek nawet codziennie oko sobie malowala zeby uprzyjemnic sobie pobyt :-) pozatym jak maz przyjezdzal chodzilismy na dwor, albo do sklepu. zawsze ktos dzwonil jak polozne cos chcialy
ja mialam w 37i3 tylko ze po awanturze po przeciez sie nie zanosilo na nic. ale jesli ab ma byc na miejscu to mysle ze max do 20 juz bedziesz miala swoje szkraby:-) no chyba ze sama zaczniesz rodzic wczesniej hehe
p.s. a ab mi nie sprawdzal miejsc w szpitalu i jak pojechalam to nie bylo ale ze to ab to mnie wzieli;/
 
reklama
Witam przyszłe mamusie bliźniąt :)
W najbliższym czasie a w zasadzie już będę sprzedawała wózek ABC Zoom 3 w 1. Kolor sand dar brown, model z 2012r. W zestawie: gondole, spacerówki, foteliki Maxi Cosi. Dodatkowo w zestawie 2 adaptery do gondoli lub fotelików, oryginalne parasolki, osłona przeciwdeszczowa, osłonki na nóżki na chłodne dni. Stan wózka oceniam na b. dobry z drobnymi śladami użytkowania.
Dodam tylko że ja byłam super zadowolona z tego wózka, wszędzie można nim wjechać. Moje dzieci też go uwielbiały. W grę wchodzi odbiór osobisty z Lublina, bo z wysyłką trochę ciężko by było.
Życzę szczęśliwych rozwiązań :)
 
Do góry