reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

a-nka my zamawiamy BJ City Mini i dostawa ma być po 23 czerwca, więc dziwi mnie ze Select ma być w maju, ale Tobie to i tak bez różnicy bo rodzisz we wrześniu :) my zamawiany kolor czerwony 2014
 
reklama
edytka my bierzemy kolor Quartz

Pan mi powiedział, że może się uda. Dokładnie nie określił kiedy wózek będzie. Czas mają do trzech miesięcy. Tak powiedział.
Ale widzę, że to chyba normalne przy tego typu wózkach i naprawdę tyle się czeka.

On mi tłumaczył, że nie mają tych wózków na miejscu bo sprowadzenie jest drogie, a słabo się sprzedają.

Dziękuję, że napisałaś bo już myślałam, że chcą nas oszkukać :cool2:
 
a ja teraz weszłam na allegro a tutaj proszę nasz wózek dostępna 1 szt, zamówiłam, ale sama spacerówkę bo gondole mają tylko czerwone, ale fart :)
 
Leo - Dla bliźniaków - Baby Jogger City Select Double Głęboko-Spacerowy 3w1 +Pałak+Folie+Torba-Quartz- 2014 Nowa kolorystyka

Ja tu teraz też znalazłam i niby jest dostępny ale musiałabym zadzwonić i się dopytać, no i trzeba by oddzielnie dokupować foteliki i wyniosłoby mnie to drożej niż tu gdzie zamówiłam zestaw.

A praktycznie raczej do sierpnia/września wózek nie bedzie mi potrzebny więc mogę poczekać :-)

U nas znów się okazuje, że wózek mogę wybrać na czarnym stelażu, i w bogatszej kolorystyce.
Pan nic o tym nie wspominał.
Będę do nich dzwonić. Jak nie da mi takiej możliwości to zamówie na allegro tylko wysyłka 269zł :szok: bo to z USA
 
Ostatnia edycja:
jak masz czas to jasne, a ja bym była jakiś miesiąc bez wózka, bo 23.06 dostawa ale z reguły 1-2 tyg jest opóźnienia, tak mi powiedzieli w sklepie :)
 
Edytka Ciebie to ja rozumiem :-)

Miesiąc bez wózka to jednak sporo tym bardziej, że to pewnie będzie już ładna pogoda i szkoda by było dni w domu marnować ;-)
 
O kurcze to chyba muszę poważnie do tematu wozka podejść skoro takie terminy maja...

Anulfka - Twoje dzieci są niesamowite. Jestem pewna, ze wyjdą ze wszystkiego zdrowe i silne, ale to co przeszły w moich oczach robi z nich mega bohaterów. Coś niesamowitego, takie kruszynki i tak dają rade i tak walczą. I bardzo kochana mamę maja.

Dziewczyny na finiszu - na jaki tydzień Wam ustawiają cc?
 
No mi gin powiedział,że jak będzie skonczony 37 tydz;-) tzn po 25.04..
ANULFKA- śliczne te wasze bobaski, fajnie,że juz mozecie sie przytulac;-)
 
reklama
Anulfka dzielne te Twoje kruszynki i jakie śliczne:tak:. Oby jak najwięcej takich dobrych wiadomości.

A_nka mam ten wózek i jestem bardzo zadowolona ale prawdziwy test przejdzie podczas użytkowania.

Ja dokładny termin cesarki poznam za tydzień w czwartek. Wstępnie usłyszałam, że przed świętami lub zaraz po.
 
Do góry